florco WPC kliktegel 3D antraciet
30x30x2,8cm, stabiel en robuust combineerbaar klipsysteem, Art.-Nr.: 100207549 Beschrijving
Productinformatie
florco WPC kliktegel 3D antraciet Online kopen tegen een voordelige prijs
De aantrekkelijke florco WPC kliktegel 3D in de kleur Antraciet bestaan uit het gevestigde hout-kunststofmengsel WPC en hebben bovendien een licht bamboe-aandeel. Het gebruik van bamboe geldt als bijzonder duurzaam en milieuvriendelijk.
Het opvallende 3D-oppervlak zorgt bij de florco vloertegels voor een bedrieglijk echt houtstructuur en -uiterlijk.
Bij WPC liggen de voordelen duidelijk voor de hand: Enerzijds krijgt u dankzij het houtaandeel een absoluut natuurlijk uiterlijk en anderzijds dankzij het kunststofaandeel een bijna onverwoestbaar materiaal. WPC behoeft weinig onderhoud en is bovendien splinter- en vezelvrijl. Absoluut ideaal voor blotevoetlopers op het terras of bij het zwembad in de tuin.
Dankzij de 15 mm hoge rasterrug kan water optimaal afvloeien en droogt het oppervlak snel. De rasterrug bestaat uit het robuuste materiaal HDPE en is uiterst weerstandsbestendig.
Dankzij het eenvoudige florco kliksysteem hebt u in een handomdraai een aantrekkelijk en vooral vormstabiel vloeroppervlak gecreëerd, waar u nog lang plezier aan zult hebben. Ook op losse ondergronden met grind of puin. De WPC-vloertegels hoeven niet geolieerd of geslepen te worden. Het WPC-oppervlak is gemakkelijk te onderhouden en schoon te maken. Vetplekken moeten echter onmiddellijk worden verwijderd. Voor intensief onderhoud gebruikt u alstublieft speciale WPC-reiniger.
De florco WPC kliktegels 3D verkrijgt u naast de kleur Antraciet ook in een aantrekkelijk en warm Bruin.
Let op: WPC kan in de loop der tijd lichter worden of grijzer. Dit is een natuurlijk proces en is daarom geen reden voor reclamatie.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Antraciet |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | WPC |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco WPC 3D |
| Gewicht | 1,25 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70251 |
| Art.-Nr.: | 100207549 |
| EAN: | 7640105471751 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco WPC kliktegel 3D antraciet