florco WPC kliktegel 3D bruin
30x30x2,8cm, stabiel en robuust combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207548 Beschrijving
Productinformatie
florco WPC kliktegel 3D bruin Online kopen tegen een voordelige prijs
De aantrekkelijke florco WPC kliktegels 3D in de kleur Bruin bestaan uit het gevestigde houtcomposiet WPC en hebben bovendien een licht bamboeaandeel. Het gebruik van bamboe wordt beschouwd als bijzonder duurzaam en milieuvriendelijk.
Het markante 3D-oppervlak zorgt bij de FLORCO tegels voor een zeer authentieke houtstructuur en -uitstraling.
Bij WPC liggen de voordelen duidelijk voor de hand: Enerzijds krijgt u dankzij het houtgedeelte een absoluut natuurlijke uitstraling en anderzijds dankzij het kunststofgedeelte een bijna onverwoestbaar materiaal. WPC vereist nauwelijks onderhoud en is bovendien splinter- en vezelvij. Absoluut ideaal voor blotevoetegers op het terras of bij het zwembad in de tuin.
Dankzij de 15 mm hoge gaasrug kan water optimaal wegstromen en droogt het oppervlak snel. De gaasrug bestaat uit het robuuste materiaal HDPE en is uiterst bestendig.
Dankzij het eenvoudige FLORCO klicsysteem hebt u in een oogwenk een aantrekkelijke en vooral vormvaste vloeroppervlakte gerealiseerd, waar u lang plezier van hebt. Ook op losse ondergronden met grind of keien. De WPC-tegels hoeven niet geoliëd en niet geschuurd te worden. Het WPC-oppervlak is eenvoudig te onderhouden en schoon te maken. Vetplekken dienen echter direct verwijderd te worden. Voor intensief onderhoud gebruikt u alstublieft speciale WPC-reiniger.
De florco WPC kliktegels 3D verkrijgt u naast de kleur Bruin ook in een aantrekkelijk en warm Bruin.
Let op: WPC kan in de loop van de tijd lichter worden of vergrijzen. Dit is een natuurlijk proces en is daarom geen reden voor reclamatie.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Bruin |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 30x30 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Breedte | 30 cm |
| Dikte | 2,8 cm |
| Materiaal | WPC |
| Draagvermogen | beloopbaar |
| Serie | florco WPC 3D |
| Gewicht | 1,25 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70250 |
| Art.-Nr.: | 100207548 |
| EAN: | 7640105471744 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco WPC kliktegel 3D bruin