florco kliktegel kunststof classic wit-aluminium
40x40x1,8cm, stabiel en robuust combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207552 Beschrijving
Productinformatie
florco kliktegel kunststof classic wit-aluminium Online kopen tegen een voordelige prijs
Wilt u ongeldig ogende vloeren in het binnen- of buitengebied snel en goedkoop voor kritische blikken verbergen, dan grijpt u het beste naar de lichte en grootformatige florco kliktegel kunststof classic wit-alu. De open oppervlakte tegel in rasterlook overtuigt met zijn enorme stabiliteit en zeer goede antislipwerking. Dankzij het praktische florco kliksysteem worden de tegels met enkele handgrepen in elkaar geklikt en garanderen zo een snel succeserlebnis.
De florco kliktegel kunststof classic is naast de kleur wit-alu ook verkrijgbaar in groen, terracotta, grijs, rood, zwart en blauw in onze winkel.
De wit-alu gekleurde florco vloertegels uit kunststof onderscheiden zich door hun lichte gewicht met gelijktijdig enorme weerstandskracht en zijn daarom bijzonder geschikt voor balkons en oppervlakten die slechts een beperkte draagcapaciteit hebben. Dankzij het eenvoudige klik-installatie systeem kunnen de grootschalige platen snel worden aangelegd, ook op losse ondergronden met grind of steenslag. Ongeldig grotere oppervlakten worden in zeer korte tijd omgevormd tot gastvrije gebieden.
Het materiaal PP Copo is uiterst belastbaar en is daarom naast het gebruik in de tuin en op het terras geschikt voor veel toepassingsgebieden zoals wellness- en natte ruimten, garages, kelders en zelfs voor zwaar belaste gebieden zoals verkoops- of presentatiefuncties. Bovendien zijn de florco florco® vloertegels zeer eenvoudig te onderhouden en te reinigen.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Zilver |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 40x40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Dikte | 1,8 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Serie | florco classic |
| Gewicht | 0,65 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70302 |
| Art.-Nr.: | 100207552 |
| EAN: | 7640105472307 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco kliktegel kunststof classic wit-aluminium