florco kliktegel kunststof classic terracotta
40x40x1,8cm, stabiel en robuust combineerbaar kliksysteem, Art.-Nr.: 100207554 Beschrijving
Productinformatie
florco kliktegel kunststof classic terracotta Online kopen tegen een voordelige prijs
Wil je lelijke vloeren in het binnen- of buitengebied snel en voordelig voor kritische blikken verbergen, grijp je het beste naar de lichte en grootformatige florco kliktegel kunststof classic terracotta. De open oppervlakte tegel in rasterwerk-look overtuigt met zijn enorme stabiliteit en zeer goede anti-slipwerking. Dankzij het praktische florco klicsysteem worden de tegels met enkele handgrepen in elkaar geklikt en garanderen zo een snelle succesbeleving.
De florco kliktegel kunststof classic terracotta is naast de kleur terracotta ook in groen, grijs, rood, zwart, zilver en blauw verkrijgbaar in onze winkel.
De terracotta-gekleurde florco vloertegels van kunststof onderscheiden zich door hun licht gewicht bij gelijkertijd enorme weerbaarheid en zijn daarom vooral geschikt voor balkons en oppervlakken die slechts een beperkte draagcapaciteit hebben. Dankzij het eenvoudige klik-legsysteem kunnen de grootflachige tegels snel gelegd worden, ook op losse ondergronden met kiezel of grind. Lelijke grotere oppervlakken worden in kortste tijd omgetoverd tot uitnodigende terreinen.
Het materiaal PP Copo is uitermate belastbaar en is daarom naast het gebruik in de tuin en op het terras geschikt voor veel toepassingsgebieden zoals wellness- en natte ruimten, garages, kelders en zelfs voor sterk belaste ruimten zoals verkoop- of presentatieoppervlakken. Bovendien zijn de florco vloertegels zeer gemakkelijk te onderhouden en schoon te maken.
| Merk | florco |
|---|---|
| Type | Klikktegel |
| kleur | Terracotta |
| vorm | vierkant |
| Formaat | 40x40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Dikte | 1,8 cm |
| Materiaal | Kunststof |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Serie | florco classic |
| Gewicht | 0,65 |
|
Verwerkingshandleiding
Montagehandleiding |
|
| HAN | 70307 |
| Art.-Nr.: | 100207554 |
| EAN: | 7640105472352 |
| Productveiligheidsverordening |
Plastoform GmbH Herbert-Frank-Str. 20 72178 Waldachtal mail@plastoform.de |
- florco kliktegel kunststof classic terracotta