FibroTech akoestische panelen UNIKA White Platinum - Platinwit
geschikt voor natte ruimten, lengte 2440 mm, Art.-Nr.: 100447639 Beschrijving
Productinformatie
FibroTech akoestische panelen UNIKA White Platinum - Platinwit Online kopen tegen een voordelige prijs
De UNIKA Serie van FibroTech biedt een geweldige oplossing voor natte ruimten, keukens en andere ruimten met een relatieve luchtvochtigheid onder de 55%. De panelen UNIKA White Platinum bestaan uit polyester en een met laminaat omwikkelde MDF, wat het schoonmaken bijzonder gemakkelijk maakt. Dankzij hun uitstekende geluidabsorptie dragen de UNIKA-panelen bij aan een aangenaam binnenklimaat en geven uw ruimte een esthetische uitstraling.
De panelen kunnen aan de wand en aan het plafond in beide richtingen, verticaal of horizontaal, worden gemonteerd. De installatie gebeurt door puntlijmen en bevestiging met schroeven. Om ervoor te zorgen dat ze ook in natte ruimten lang meegaan, moeten de uiteinden van de panelen met een duidelijke lak worden verzegeld. Een aantrekkelijk resultaat kan zonder vakkennis worden bereikt.
De UNIKA akoestische panelen van FibroTech is een perfecte combinatie van functie en design.| Merk | FibroTech |
|---|---|
| Type | Akoestische panelen |
| Materiaal | Polyester, Houtvezel |
| kleur | White Platinum |
| Oppervlak | Echtholzfurniert |
| Toepassingsgebied | binnen |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Toepassingsgebied | Vochtige ruimte |
| geschikt voor | Plafond, wand |
| Lengte | 2440 mm |
| Breedte | 605 mm |
| Dikte | 22 mm |
| hoogte | 77 mm |
| functie | Geluidisolatie |
| Voegpatroon | fugaloos |
| Gewicht | 13,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 2306452 |
| Art.-Nr.: | 100447639 |
| EAN: | 5714581064522 |
| Productveiligheidsverordening |
TreeTops A/S Bavnevej 32 DK-6580 Vamdrup info@treetops.dk |
- FibroTech akoestische panelen UNIKA White Platinum - Platinwit