FibroTech akoestische panelen PREMIUM / PROFF Gerookt Eiken - Rookeik
akoestische wandpanelen in twee lengtes verkrijgbaar, Art.-Nr.: 100443358a Beschrijving
Productinformatie
FibroTech akoestische panelen PREMIUM / PROFF Gerookt Eiken - Rookeik Online kopen tegen een voordelige prijs
De FibroTech akoestische panelen PREMIUM/PROFF Smoked Oak zijn de ideale combinatie van geluidabsorptie en decoratieve uitstraling. Kom na een drukke dag tot rust en geniet van de Noordse stijl die warmte uitstraalt. De akoestische panelen worden in private ruimten en in openbare gebieden zoals zalen, hotelfoyers enz. gebruikt. Door de akoestische platen wordt lawaai geabsorbeerd en geluid gedempt. Dit creëert een aangename ruimteakoestiek. De akoestische platen worden met een fijntandige zaag gezaagd. De montage is dankzij de dragerplaat ongecompliceerd en kan aan wand en plafond plaatsvinden. Een aansprekend resultaat is zonder vakkennis te bereiken.
Aanwijzingen: Niet geschikt voor natte ruimten. De premium-akoestische panelen zijn niet brandbestendig.
- Dragerplaten uit geluidsabsorberende polyester
- Lamellen uit mdf en hoogwaardig echt houtfineer
- Lamellenafstand: 15 mm
| Benaming | Lengte | Breedte | Dikte | Oppervlak |
|---|---|---|---|---|
| PREMIUM | 2440 mm | 605 mm | 22 mm | 1,46 m² |
| PROFF | 3000 mm | 605 mm | 22 mm | 1,82 m² |
| Merk | FibroTech |
|---|---|
| Serie | FibroTech PREMIUM, FibroTech PROFF |
| Type | Akoestische panelen |
| Materiaal | Polyester, Houtvezel |
| kleur | Gerookt Eik |
| Oppervlak | Echtholzfurniert |
| Toepassingsgebied | binnen |
| Decor / Houtsoort | Eik |
| Toepassingsgebied | Woonruimte |
| geschikt voor | Plafond, wand |
| Lengte | 3000 mm, 2440 mm |
| Breedte | 605 mm |
| Dikte | 22 mm |
| functie | Geluidisolatie |
| Voegpatroon | fugaloos |
| Gewicht | 13,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100443358a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
TreeTops A/S Bavnevej 32 DK-6580 Vamdrup info@treetops.dk |
- FibroTech akoestische panelen PREMIUM / PROFF Gerookt Eiken - Rookeik