BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 5/0 zonder interne helling
Vorstbestandig en zoutbestendig beton, eenvoudige bediening, Art.-Nr.: 100059061 Beschrijving
Productinformatie
BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 5/0 zonder interne helling Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de BIRCOplus afvoergoot 5/0 zonder helling bouwt u een betrouwbaar afwateringssysteem voor de erfoprit, parkeerplaats of terras. De goot is geschikt voor oppervlakken met al bestaande helling. Dankzij het Nut & Feder-systeem worden de gootelementaten probleemloos met elkaar verbonden.
Daarnaast is de afvoergoot BIRCOplus zonder helling de praktische aanvulling voor de BIRCOplus afvoergoot met helling (zie tabel voor passende bouwhoogten). De BIRCOplus afvoergoot bestaat uit stabiel C 40/50 beton, dat een hoge drukvastheid bezit, maar desondanks licht in gewicht is en voor eenvoudige bediening zorgt.
In combinatie met de BIRCOplus afdekkingsroosters worden de betonranden doelgericht afgedekt. Onder accessoires vindt u ook passende eindschijven met of zonder afvoer, putputten, sleuf- en spoelkastopzetdelen, waarmee u uw afwateringssysteem optimaal kunt uitwerken.
- Nominale breedte 100 mm
- Afmetingen LxBxH: 1000x160/163x190mm
- Belastingsklasse volgens DIN EN 1433: A 15 (1,5 ton) - C 250 (25 ton)
- Let op: Max. belasting respectievelijk berijdbaarheid afhankelijk van het gebruikte afdekkingsrooster!
- C 40/50 beton vorst- en dooizouttbestendig
- Licht gewicht, eenvoudige bediening
- Betonrand in combinatie met afdekkingsrooster niet zichtbaar
- Met veiligheidsvouwtand
- zonder wapening
- Geschikt voor garages, erfopritten, tuinbouw, woningbouw, sportterreinen
| Benaming | Lengte | Bouwhoogte aan nok/vering | Klasse DIN EN 1433 | combineerbaar met |
|---|---|---|---|---|
| Goot nr. 5/0 | 1000 mm | 190/190 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 5 |
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOplus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to), C 250 (25 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Gewicht | 35,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 012027 |
| Art.-Nr.: | 100059061 |
| EAN: | 4037084101176 |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
- BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 5/0 zonder interne helling