BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 0/0 zonder binnenafschot
Afvoergoot met nominale maat 100mm, vorst- en dooizoutablestendig beton, eenvoudige bediening, Art.-Nr.: 100059099a Beschrijving
Productinformatie
BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 0/0 zonder binnenafschot Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de BIRCOplus afvoergoot 0/0 zonder helling bouwt u een betrouwbaar afwateringssysteem voor de erfoprit, parkeerplaats of terrasoppervlak. De goot is geschikt voor oppervlakken met reeds aanwezige helling. Dankzij het nok- en groef systeem worden de gootelementenprobleemloos met elkaar verbonden.
Bovendien is de afvoergoot BIRCOplus zonder helling de praktische aanvulling voor de BIRCOplus afvoergoot met helling (zie tabel voor passende bouwzijden). De BIRCOplus afvoergoot bestaat uit stabiel C 40/50 beton, dat een hoge druksterkte bezit, maar toch licht in gewicht is en voor eenvoudige hantering zorgt.
In combinatie met de BIRCOplus afdekkingsrooster worden de betoncanten doelgericht afgedekt. Onder toebehoren vindt u ook passende eindschijven met of zonder afvoer, putputten, sleuf- en spoelputopzetstukken, waarmee u uw afwateringssysteem optimaal kunt uitrusten.
- Nominale breedte 100 mm
- Afmetingen BxH: 160/163x165 mm
- Belastingsklasse volgens DIN EN 1433: A 15 (1,5 ton) - C 250 (25 ton)
- Let op: Max. belasting respectievelijk berijdbaarheid afhankelijk van het gebruikte afdekkingsrooster!
- Licht gewicht, eenvoudige hantering
- C 40/50 beton vorst- en dooisalttaalsbestand
- Betoncant in combinatie met afdekkingsrooster niet zichtbaar
- Met veiligheidsfals
- Geschikt voor garages, erfopritten, tuinbouw, woningbouw, sportterreinen
| Aanduiding | Lengte | Bouwzijde aan nok/groef | Klasse DIN EN 1433 | combineerbaar met |
|---|---|---|---|---|
| Goot nr. 0/0 | 500 mm | 165/165 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 1 |
| Goot nr. 0/0 | 1000 mm | 165/165 mm | A 15 - C 250 | Goot nr. 1 |
| Merk | BIRCO |
|---|---|
| Serie | BIRCO BIRCOplus |
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's, berijdbaar vrachtwagen |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to), B 125 (12,5 to), C 250 (25 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| Breedte | 160 mm |
| Lengte | 500 mm, 1000 mm |
| Bouwhoogte | 165 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100059099a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
BIRCO GmbH Herrenpfädel 142 76532 Baden-Baden info@birco.de |
- BIRCOplus afvoergoot NW 100, nr. 0/0 zonder binnenafschot