Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206775 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast van licht naaldhout, donker hardhout of roestvrijstaal worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden geplaatst. De interne metalen stellages van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten hetzelfde. Door combinatie van de kasten kunnen zo willekeurig veel afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een latere uitbreiding is geen probleem. Het compleetset wordt geleverd samen met een passende deksel en een roestvrijstalen plantenbak waarop u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt planten. De deuren van de afvalcontainerkasten zijn bij montage willekeurig naar links of rechts uit te stellen zodat het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk wordt gemaakt.
De ruime kasten bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 3 tonnen |
| Materiaal | Naaldhout |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 215 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 131,50 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5109 |
| Art.-Nr.: | 100206775 |
| EAN: | 4033821032437 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding