Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, hardhout met plantenschaal afvalcontainerkast
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206781 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, hardhout met plantenschaal afvalcontainerkast Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast uit licht naaldhout, donker hardwood of roestvrij staal worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden geplaatst. De interne metalen gestellen van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de kasten kunnen zoveel afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een latere uitbreiding is geen probleem. De complete set wordt geleverd samen met een passend deksel en een roestvrijstalen plantenbak waarin u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt planten. De deuren van de afvalcontainerkasten kunnen bij montage naar believen naar links of rechts scharnierend worden aangebracht om het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk te maken.
De ruime kasten bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 3 tonnen |
| Materiaal | Hardwood |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 215 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 18 mm |
| Gewicht | 157,80 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5115 |
| Art.-Nr.: | 100206781 |
| EAN: | 4033821032499 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 3 containers, hardhout met plantenschaal afvalcontainerkast