Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206773 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kan naar keuze een afvalcontainerkast uit licht naaldhout, donker hardhout of roestvrijstaal worden gekozen waarin de afvalcontainer kan worden ondergesteld. De binnenmetalen stellages van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de kasten kunnen naar believen meerdere afvalcontainers naast elkaar worden ondergebracht en ook een latere uitbreiding is geen probleem. Het compleet-set komt samen met een passende deksel en een roestvrijstalen plantenschaal waarop u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt inplanten. De deuren van de afvalcontainerkasten zijn bij montage naar believen naar links of rechts aanslag mogelijk om zo het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk te maken.
De ruime kasten bieden plaats voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 2 Tonnen |
| Materiaal | Naaldhout |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 149 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 95,90 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5107 |
| Art.-Nr.: | 100206773 |
| EAN: | 4033821032413 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, naaldhout met plantenbak Afvalcontainerkastbekleding