Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, hardhout met plantenbak afvalcontainerkast
voor containers tot max. 240 liter, Art.-Nr.: 100206779 Beschrijving
Productinformatie
Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, hardhout met plantenbak afvalcontainerkast Online kopen tegen een voordelige prijs
De Binto afvalcontainerkast systemen bieden een mooie en elegante manier om uw afvalcontainers te verbergen. Passend bij tuin, huis of erf kunt u kiezen tussen een afvalcontainerkast uit licht naaldhout, donker hardhout of roestvrij staal waarin de afvalcontainer kan worden geplaatst. De interne metalen rekken van de afvalcontainerkasten zijn bij alle varianten gelijk. Door combinatie van de kasten kunnen zo willekeurig veel afvalcontainers naast elkaar worden geplaatst en ook een latere uitbreiding is geen probleem. De compleet-set wordt geleverd samen met een passend deksel en een roestvrijstalen plantschaal waarop u bloemen, mossen of andere planten ter verfraaiing kunt planten. De deuren van de afvalcontainerkasten zijn bij montage willekeurig naar links of rechts inslagbaar, om zo het verwijderen en vullen van de afvalcontainers zo eenvoudig mogelijk te maken.
De ruime kasten bieden ruimte voor afvalcontainers tot 240 liter inhoud.
| Merk | Binto |
|---|---|
| Aantal tonnen | 2 Tonnen |
| Materiaal | Hardwood |
| Uitstraling | eenkleurig |
| Kleurafwerking | Bruin |
| Deksel | beplantbaar |
| Inhoud vuilniscontainer | 240 L |
| Type | Compleet-set |
| Lengte | 149 cm |
| Breedte | 90 cm |
| hoogte | 129 cm |
| Dikte | 18 mm |
| Gewicht | 113,90 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 5113 |
| Art.-Nr.: | 100206779 |
| EAN: | 4033821032475 |
| Productveiligheidsverordening |
Brügmann TraumGarten GmbH Kanalstr. 80 44147 Dortmund kontakt@traumgarten.de |
- Binto afvalcontainerkast voor 2 containers, hardhout met plantenbak afvalcontainerkast