ACO Self afvoergoot Hexaline 2.0 incl. kanaalrooster verzinkt
Auto-berijdbaar, lengte 1m, Art.-Nr.: 100207296 Beschrijving
1 / 4
Productinformatie
Beschrijving
ACO Self afvoergoot Hexaline 2.0 incl. kanaalrooster verzinkt Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Hexaline 2.0 afvoergoot is het voordelige alternatief voor durdere producten. Het rinnlichaam bestaat uit zeer duurzame, vorstbestendig kunststof (met auto's berijdbaar) en valt vooral op door zijn flexibiliteit, omdat de goot met een eenvoudige zaag ingekort kan worden. Het rooster als afdekking bestaat uit een gegalvaniseerde stalen stegrooster. Het Hexaline rinnensysteem is speciaal ontwikkeld voor de veilige afwatering en optische accentuering van terrassen, opritten, garages en andere verharde oppervlakken.
Technische gegevens:- Materiaal goot: kunststof (zwart)
- Materiaal rooster: gegalvaniseerde staal (stegrooster)
- Lengte: 1 m
- Lichte breedte: 9,65 cm
- zeer flexibel systeem, omdat de goot ingekort kan worden
- zeer eenvoudige montage, vooral door het lage gewicht
- vorstbestendig
- met auto's berijdbaar
- schroefloze rooster door klemfunctie
- hoge afvloeiingssnelheid van water door de zeer gladde oppervlaktestructuur. Hierdoor ook zeer onderhouds- en reinigingsarm
- gesloten kopwand
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self, ACO Self Hexaline 2.0 |
| Leveringsomvang | Set |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Kunststof |
| hoogte | 81 mm |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Gewicht | 1,95 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2009491 |
| Art.-Nr.: | 100207296 |
| EAN: | 4002626503220 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- Rinnlichaam Hexaline zwart 1m
- verzinkte stalen roosterhekwerk 1m