ACO Self afvoergoot Hexaline 2.0 incl. stegrost kunststof
Lengte: 1,0 m, Art.-Nr.: 100207295 Beschrijving
Productinformatie
ACO Self afvoergoot Hexaline 2.0 incl. stegrost kunststof Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Self Hexaline 2.0 afvoergoot is een recyclebare kunststofgoot, die door de honingraatstructuur in de zijwand over een zeer hoge stabiliteit beschikt, die een PKW bereisbaarbaarheid mogelijk maakt. Als de Hexaline goot bereisbaar voor personenauto's moet worden ingebouwd, is slechts een zijdelingse inbedding in beton vereist. Met diverse accessoireartikelen uit het ACO Self programma kunnen bijna alle vereiste eisen van een oprit of garageoprit worden opgelost. De kunststofgoot is gemakkelijk en handig met een zaagje in te korten. Het zeer lage gewicht zorgt bovendien voor een eenvoudige installatie.
Het kunststofrooster met antislipoppervlak van Microgrip zorgt voor een veilige stand en biedt daarom optimale stabiliteit en veiligheid.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Serie | ACO Self, ACO Self Hexaline 2.0 |
| Leveringsomvang | Set |
| Draagvermogen | beloopbaar, berijdbaar voor personenauto's |
| Belastingsklasse | A 15 (1,5 to) |
| Binnenafloop | zonder binnenafloop |
| Type | Compleet-set, Rinnlichaam |
| Materiaal | Kunststof |
| hoogte | 82 mm |
| Breedte | 129 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Gewicht | 1,32 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | 2009490 |
| Art.-Nr.: | 100207295 |
| EAN: | 4002626503206 |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Self afvoergoot Hexaline 2.0 incl. stegrost kunststof