ACO Drain Multiline Seal in V200 afvoergoot zonder bodemhelling met verticale buisaansluiting
verschillende varianten, Art.-Nr.: 100469665a Beschrijving
Productinformatie
ACO Drain Multiline Seal in V200 afvoergoot zonder bodemhelling met verticale buisaansluiting Online kopen tegen een voordelige prijs
De hoogwaardige ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot zonder hellingsbodem met verticale buisaansluiting garandeert uitstekende prestaties voor elke afwateringssituatie. Het is verkrijgbaar in de varianten V100, V150, V200 en V300 en garandeert efficient en gecontroleerd regenwater management. Vervaardigd uit vorst- en dooisaltzonder ACO polymerbeton, bieden zij een duurzame en betrouwbare afwateringsoplossing. De robuuste constructie garandeert uitgebreide grondwater- en bouwwerkbescherming. Overeenkomstig de normen DIN EN 1433 en DIN 19580 en conform IKT testmerk D01185 is de afvoergoot waterdicht. Bovendien is de goot standaard voorzien van een EPDM-afdichting, die zorgt voor waterdichte gootoverbindingen. Het gootlichaam is uitgerust met een stroomgeoptimaliseerde V-doorsnede en doorlopend gladde gootbodem, wat een verbeterde zelfreiniging mogelijk maakt. Zijdelingse voorvormingen vergemakkelijken de hoek-, T- en kruisverbindingen. De verticale, waterdichte buisaansluiting wordt verzorgd door de Lip-labyrintafdichting (LLD) uit NBR. Voor meer efficiëntie en comfort zorgt de innovatieve, schroefloze Roosterretentie Drainlock, die moeiteloos en snelle installatie mogelijk maakt. Gootlichamen met LLD-buisaansluiting hebben een 10 mm grotere bodemdikte dan de aansluitende gootlichamen.
De biauwhogte geeft de verticale hoogte aan. Deze wordt weergegeven door vastgestelde waarden zoals 0, 5, 10 en 20, waarbij tussen deze waarden bepaalde hoogteverschillen bestaan. Hoe groter de biauwhogte, hoe meer ruimte ontstaat voor de stroomdoorsnede, waardoor een grotere waterhoeveelheid kan worden afgevoerd. Bovendien worden hellingsgoten met een bepaalde helling van 0,5% geclassificeerd door typen van 1 tot 10, die eveneens de biauwhogte beïnvloeden.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Belastingsklasse | E 600 (60 to) |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| geschikt voor | V200 |
| Nominale diameter | DN 200 |
| hoogte | 275 mm, 300 mm, 325 mm, 375 mm |
| Breedte | 235 mm |
| Lengte | 500 mm, 1000 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469665a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Drain Multiline Seal in V200 afvoergoot zonder bodemhelling met verticale buisaansluiting