ACO Drain Multiline Seal in sleufkozijn met inspectieonderdeel
Gleufraam zonder laswerk, levering incl. afdekstrip als bouwbescherming, Art.-Nr.: 100295835a Beschrijving
1 / 6
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
12 Varianten
218
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
ACO Drain Multiline Seal in sleufkozijn met inspectieonderdeel Online kopen tegen een voordelige prijs
De ACO Drain Multiline Seal Schlitzrahmen met revisionsopening is een moderne oplossing uit roestvrijstaal of gegalvaniseerd staal, die aan de vereisten van DIN EN 1433/DIN 19580 voldoet en zonder lasmaccessoires uitkomt. Een ingelegen schlitzrahmen garandeert een optimale afwatering, ondersteund door een versterkte bovenkant en een geleideflens.
| Artikelnummer | Naarste Maat | Belastingsklasse |
|---|---|---|
| 100295835 | DN 100 | C 250 (25 to) |
| 100469439 | DN 150 | C 250 (25 to) |
| 100469433 | DN 200 | C 250 (25 to) |
| 100469470 | DN 100 | C 250 (25 to) |
| 100469436 | DN 150 | C 250 (25 to) |
| 100469430 | DN 200 | C 250 (25 to) |
| 100469457 | DN 100 | D 400 (40 to) |
| 100469451 | DN 150 | D 400 (40 to) |
| 100469445 | DN 200 | D 400 (40 to) |
| 100469454 | DN 100 | D 400 (40 to) |
| 100469448 | DN 150 | D 400 (40 to) |
| 100469442 | DN 200 | D 400 (40 to) |
Technische gegevens
| Merk | ACO |
|---|---|
| Belastingsklasse | C 250 (25 to), D 400 (40 to) |
| Type | Afdekking |
| Materiaal | Roestvast staal, Verzinkte staal |
| Nominale diameter | DN 100, DN 150, DN 200 |
| hoogte | 105 mm, 150 mm |
| Breedte | 123 mm, 173 mm, 223 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Afdekking | Sleufsluiting |
| Maaswijdte | 10 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100295835a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
Leveringsomvang
- ACO Drain Multiline Seal in sleufkozijn met inspectieonderdeel