ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot met zoolsprong
wahlweise Kantenschutz in Roestvrijstaal oder Stahl verzinkt, Art.-Nr.: 100469869a Beschrijving
Productinformatie
ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot met zoolsprong Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot met bodemsprong wordt het water gecontroleerd afgevoerd en wordt het risico op overstromingen en schade effectief geminimaliseerd. Elke gootnaad is voorzien van een hoogwaardig EPDM-afdichtingsstrip, die zorgt voor een waterdichte afdichting. Het rinnlichaam wordt vervaardigd uit robuust polybetonbeton en garandeert een lange levensduur en hoge bestandheid tegen milieuinvloeden. De innovatieve V-dwarsdoorsnede en de doorlopend gladde gootzool zorgen voor verbeterde zelfreinigung. Dankzij het bewezen ontwerp is de inbouw eenvoudig en ongecompliceerd. De schroefloze roosterbevestiging Drainlock garandeert extra veiligheid en stabiliteit. Optioneel is de randbeschermingsuitvoering in robuust gegalvaniseerd staal of in hoogwaardig roestvrijstaal verkrijgbaar. De goot is uitstekend geschikt voor grondwaterbescherming, bouwwerkbescherming en gecontroleerd regenwaterbeheer.
De bouwhoogte geeft de verticale hoogte aan. Deze wordt weergegeven door vastgestelde waarden zoals 0, 5, 10 en 20, waarbij tussen deze waarden bepaalde hoogteverschillen bestaan. Hoe groter de bouwhoogte, des te meer ruimte ontstaat voor de stroomprofielbreedte, waardoor een grotere waterhoeveelheid kan worden afgevoerd. Daarnaast worden hellingsgooten met een bepaalde helling van 0,5% geclassificeerd door typen van 1 tot 10, die ook de bouwhoogte beïnvloeden.
| Merk | ACO |
|---|---|
| Belastingsklasse | E 600 (60 to) |
| Type | Rinnlichaam |
| Materiaal | Beton |
| Nominale diameter | DN 100, DN 150, DN 200, DN 300 |
| hoogte | 250 mm, 310 mm, 365 mm, 420 mm, 470 mm |
| Breedte | 135 mm, 185 mm, 235 mm, 350 mm |
| Lengte | 500 mm |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100469869a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
ACO GmbH Am Ahlmannkai 24782 Büdelsdorf kundencenter@aco.com |
- ACO Drain Multiline Seal in afvoergoot met zoolsprong