Ximax ruimteverwarmer P1 Plan middenaansluiting wit RAL 9003
Uit koudgewalst, poedercoatingbehandelstaal voor radiatoren, geschikt voor elke gangbare centrale verwarming, herkenbaar ontwerp, Art.-Nr.: 100467867a Beschrijving
Productinformatie
Ximax ruimteverwarmer P1 Plan middenaansluiting wit RAL 9003 Online kopen tegen een voordelige prijs
Dompel jezelf onder in een wereld van comfort met de Ximax ruimteverwarmer P1 Plan middelaansluiting in schitterend wit (RAL 9003). Deze radiator combineert elegantie en efficiëntie, met een glad frontpaneel en een 50 mm middelaansluiting, die niet alleen voor een naadloos uiterlijk zorgt, maar ook een optimale warmteverdeling garandeert. Gemaakt van koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal van hoge kwaliteit, is hij niet alleen van topkwaliteit, maar geschikt voor elke standaard centrale verwarming.
Het onderscheidende design van de Ximax P1 Plan zal uw ruimteconcept upgraden en eraan een tijdloos uiterlijk verlenen. Vertrouw op de duurzaamheid van deze ruimteverwarmer, want hij wordt geleverd met een royale 10-jarige garantie en is in Europa in vakmanswerkmanschap vervaardigd. Investeer in het beste voor uw huis en ervaar warmte in haar mooiste vorm met de Ximax ruimteverwarmer P1 Plan middelaansluiting.
- Glad frontpaneel en 50 mm middelaansluiting voor naadloos uiterlijk en optimale warmteverdeling.
- Gemaakt van koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal van hoge kwaliteit voor uitmuntende kwaliteit en duurzaamheid.
- Geschikt voor elke standaard centrale verwarming, wat veelzijdige toepassingsmogelijkheden biedt.
- Onderscheidend design, dat uw ruimte een tijdloos uiterlijk verleent.
- Royale 10-jarige garantie als teken van betrouwbaarheid en duurzaamheid.
- Vakmanswerkmanschap Made in Europe voor een product waarop u kunt vertrouwen.
| Art.-nr. | Formaat | Warmteafgifte volgens EN-442 |
|---|---|---|
| 100467867 | 180x44,5 cm | 670 Watt |
| 100467869 | 180x59,5 cm | 893 Watt |
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Stijl | Designradiator, Platte radiator |
| Toepassing | Elektrisch, Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 44,5 cm, 59,5 cm |
| hoogte | 180 cm |
| Diepte | 6,4 cm |
| Hartafstand | 5 cm |
| Afstand tot voorkant | 7,5 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100467867a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Plan met middelaansluiting
- Monteringsmateriaal
- Ontluchtingsstopsel
- Afsluitstopsel