Ximax ruimteverwarmer P1 Plan horizontaal 59,5x120 cm 609 Watt Wit RAL 9003
Uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal van hoge kwaliteit, geschikt voor elk standaard verwarmingssysteem, kenmerkend design, Art.-Nr.: 100467871 Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
313
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Ximax ruimteverwarmer P1 Plan horizontaal 59,5x120 cm 609 Watt Wit RAL 9003 Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek de Ximax ruimteverwarmer P1 Plan horizontaal in de elegante afmeting van 59,5x120 cm een perfecte combinatie van stijl en functionaliteit voor uw huis. De horizontale uitvoering met glad front geeft uw ruimte een tijdloos en onderscheidend design, terwijl het hoogwaardige koudemaatstaal voor radiatoren met poedercoating niet alleen zorgt voor duurzaamheid, maar ook voor een eerste kwaliteit uitstraling.
Deze radiator is geschikt voor elke standaard centrale verwarming en biedt met zijn 609 Watt een efficiënte warmtebron. Beleef warmte in vakmanshapkwaliteit Made in Europe en profiteer van een indrukwekkende 10-jarige garantie. Geef uw ruimte niet alleen warmte, maar ook een vleugje klasse met de Ximax ruimteverwarmer P1 Plan.
- Horizontale uitvoering met glad front voor tijdloos design
- Gemaakt van koudgewalst, poedergecoat radiatorengutestaal voor duurzaamheid en uitstraling
- Geschikt voor elke standaard centrale verwarming, biedt efficiënte warmte
- Onderscheidend design geeft uw ruimte een bijzondere uitstraling
- 10 jaar garantie. Vertrouw op kwaliteit en betrouwbaarheid
- Vakmanshapkwaliteit Made in Europe, voor eersteklas prestatie
| Art.-nr. | Afmeting | Vermogen volgens EN-442 |
|---|---|---|
| 100467871 | 59,5x120 cm | 609 Watt |
Technische gegevens
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Stijl | Designradiator, Paneelradiator, Platte radiator |
| Toepassing | Elektrisch, Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 120 cm |
| hoogte | 59,5 cm |
| Diepte | 6,4 cm |
| Hartafstand | 115 cm |
| Afstand tot voorkant | 7,5 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Plan |
| Gewicht | 20,00 |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | 10160 |
| Art.-Nr.: | 100467871 |
| EAN: | 9006547101607 |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
Leveringsomvang
- Ruimteverwarmer P1 Plan horizontaal
- Montagebeslag
- Ontluchtstop
- Afsluitstop