Ximax Ruimteverwarmer P1 Duplex Wit RAL 9003
Dubbelwandig, uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal, geschikt voor elke gebruikelijke centrale verwarming, Art.-Nr.: 100467855a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer P1 Duplex Wit RAL 9003 Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek de Ximax Ruimteverwarmer P1 Duplex in stralend wit (RAL 9003), de optimale keuze voor efficiënte en stijlvolle ruimteverwarming. Met zijn verticale paneelprofielen zet deze radiator niet alleen esthetische accenten, maar overtuigt ook door zijn dubbellagige structuur, die een nog krachtigere warmteafgifte mogelijk maakt. Vervaardigd uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal garandeert de Ximax P1 Duplex betrouwbare en duurzame prestaties.
Dit vakwerk is geschikt voor elke gangbare centrale verwarming en geeft uw ruimte niet alleen aangename warmte, maar ook een vleugje elegantie. Met een indrukwekkende 10-jaarsgarantie bewijst de Ximax P1 Duplex zijn kwaliteit en komt uit Europa, waar vakmanschap op het hoogste niveau leeft. Vertrouw op dit premiumproduct en ervaar hoe functionaliteit en design harmonieus samenkomen.
Voordelen en voordelen in het overzicht:
- Verticale paneelprofielen voor een aantrekkelijk ontwerp
- Dubbellagige structuur voor hogere warmteafgifte
- Koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal voor robuustheid en duurzaamheid
- Geschikt voor elke gangbare centrale verwarming
- 10 jaar garantie voor langdurige zekerheid
- Vakmanschapskwaliteit Made in Europe voor hoogste verwerkingsnormen
| Art.-nr. | Maat | Prestatie volgens EN-442 |
|---|---|---|
| 100467855 | 150x52 cm | 1162 Watt |
| 100467856 | 180x29,5 cm | 788 Watt |
| 100467857 | 180x44,5 cm | 1182 Watt |
| 100467858 | 180x59,5 cm | 1576 Watt |
| 100467860 | 180x67 cm | 1773 Watt |
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Badradiator |
| Stijl | Designradiator, Paneelradiator, Platte radiator |
| Toepassing | Elektrisch, Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 52 cm, 29,5 cm, 44,5 cm, 59,5 cm, 67 cm |
| hoogte | 150 cm, 180 cm |
| Diepte | 7,4 cm |
| Afstand tot voorkant | 8,6 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Duplex |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100467855a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Duplex
- Montageapparatuur
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers