Ximax Ruimteverwarmer P1 Duplex Deluxe wit horizontaal
Elegante designradiator, dubbele uitvoering, hoge verwarmingscapaciteit, combineerbaar met standaard thermostaatventiel, Art.-Nr.: 100470073a Beschrijving
Productinformatie
Ximax Ruimteverwarmer P1 Duplex Deluxe wit horizontaal Online kopen tegen een voordelige prijs
De Ximax ruimteverwarmer P1 Duplex Deluxe horizontaal serie presenteert een eersteklas selectie van designradiatoren voor uw verwarmingsbehoeften. Met hun elegant en onopvallend ontwerp en dubbele uitvoering bieden deze radiatoren een hoog verwarmingsvermogen en verlenen zij uw ruimte een aangenaam karakter.
Vervaardigd uit koudgewalst, poedergecoat radiatorengoetaluminum in stralend wit (RAL 9003) bieden de Ximax ruimteverwarmers P1 Duplex Deluxe horizontaal een robuust en duurzaam oppervlak. De Ximax ruimteverwarmers P1 Duplex Deluxe serie onderscheiden zich door hun hoogwaardige verwerking en veelzijdigheid in installatie. Met 25 jaar ervaring en 10 jaar garantie bieden zij een betrouwbare verwarmingsoplossing voor uw woning. De Ximax ruimteverwarmers P1 Duplex Deluxe serie presenteert een eersteklas selectie van designradiatoren voor uw verwarmingsbehoeften. Met verticale paneelprofielen en zijdelingse gaatplaat-blendes bieden deze radiatoren een uniek ontwerp en een hoog verwarmingsvermogen.
Producteigenschappen- Aanvoerpositie: onderkant links, bovenkant links, onderkant rechts, bovenkant rechts
- Retourpositie: onderkant links, bovenkant links, onderkant rechts, bovenkant rechts
- Draad: 1/2 inch
- Bedrijfstemperatuur: max. 110°C
- Hartafstand: breedte + aansluitafstand kleppen
- Afstand wand tot midden draad: ca. 56 mm
- Afstand wand tot voorkant radiator: ca. 88 mm
- Geschikt voor elektrische resp. gemengde bedrijfswijze: Ja
- Alleen horizontale montage
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Ruimteverwarmer |
| Ausführung | Standaardaansluiting |
| Stijl | Platte radiator |
| Toepassing | Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 120 cm |
| hoogte | 52 cm, 59,5 cm |
| Diepte | 6,3 cm |
| Hartafstand | 115 cm |
| Vermogen | 995 Watt, 1128 Watt |
| Montagewijze | horizontaal |
| Afstand tot voorkant | 8,8 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 4 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax P1 Duplex |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100470073a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Ruimteverwarmer P1 Duplex Deluxe horizontaal
- Materiaal voor montage
- Ontluchtingsstopjes
- Afsluitstopjes