Ximax badradiator Pep Zijwandaansluiting Wit RAL 9003
Hoogwaardig poedercoat afgewerkt, harmonieuze moderne uitstraling, ideaal als WC-radiator inzetbaar, Art.-Nr.: 100467836a Beschrijving
1 / 2
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
4 Varianten
202
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Ximax badradiator Pep Zijwandaansluiting Wit RAL 9003 Online kopen tegen een voordelige prijs
Ontdek met de Ximax badradiator Pep zijkraandoorvoer in stralend wit RAL 9003 de perfecte combinatie van functionaliteit en modern design voor uw badkamer. Vervaardigd uit koudgewalste radiatorstaal overtuigt deze radiator niet alleen door zijn hoogwaardige verwerking, maar ook door zijn harmonieus modern uiterlijk, dat elke ruimte een eigentijdse elegantie geeft. De poedercoating zorgt niet alleen voor duurzaamheid, maar is ook gemakkelijk te reinigen en onderhouden. Deze radiator is ideaal als WC-radiator en biedt dankzij zijn kwaliteit en herkomst een indrukwekkende 10-jarige garantie, een waar kwaliteitsproduct. Gemaakt in Europa!
- Vervaardigd uit koudgewalste radiatorstaal voor optimale warmtegeleiding
- Hoogwaardige poedercoating voor duurzaamheid en eenvoudig onderhoud
- Harmonieus modern uiterlijk voor eigentijdse elegantie in de badkamer
- Ideaal als WC-radiator geschikt voor extra comfort
- Indrukwekkende 10 jaar garantie als teken van ambachtskwaliteit
- Gemaakt in Europa voor de hoogste eisen aan kwaliteit en duurzaamheid
| Art.-nr. | Grootte | Vermogen volgens EN-442 |
|---|---|---|
| 100467836 | 50x50 cm | 242 Watt |
| 100467837 | 50x60 cm | 291 Watt |
| 100467838 | 65x50 cm | 289 Watt |
| 100467839 | 65x60 cm | 347 Watt |
Technische gegevens
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Badradiator |
| Stijl | Paneelradiator, Platte radiator |
| Toepassing | Elektrisch, Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Zijuitgang |
| Breedte | 50 cm, 60 cm |
| hoogte | 50 cm, 65 cm |
| Diepte | 6,5 cm |
| Hartafstand | 45 cm, 55 cm |
| Afstand tot voorkant | 6,5 - 7 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 10 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax Pep |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100467836a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
Leveringsomvang
- Badradiator PEP
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstopje
- Afsluitstopje