Ximax badradiator Hektor MAV middenluchtuitvoering verschoven wit RAL 9003
Uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal van hoge kwaliteit, ook geschikt voor elektrische bedrijf of gemengde bedrijf, Art.-Nr.: 100467844a Beschrijving
Productinformatie
Ximax badradiator Hektor MAV middenluchtuitvoering verschoven wit RAL 9003 Online kopen tegen een voordelige prijs
Dompel jezelf onder in de wereld van modern comfort met de Ximax badradiator Hektor MAV in rechte uitvoering en een naar beneden zijdelings verplaatste 50 mm aansluiting in glanzend wit (RAL 9003). Deze radiator overtuigt niet alleen door zijn tijdloos design, maar ook door zijn veelzijdige toepassingsmogelijkheden. Vervaardigd uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal staat de Hektor MAV voor hoogste kwaliteit en duurzaamheid. De flexibele installatie met verplaatste middelaansluiting maakt een moeiteloze aanpassing aan de omstandigheden van uw badkamer mogelijk.
Of u kiest voor elektrische bedrijf, mengbedrijf of zelfs verwarming op afstand, de Hektor MAV staat altijd klaar om u aangename warmte te bezorgen. De 10-jarige garantie onderstreept onze overtuiging van vakmanskwaliteit, vervaardigd in Europa. Ontdek de voordelen van deze badradiator en ervaar maximaal comfort en efficiëntie in uw badkamer:
- Veelzijdige aansluitingsmogelijkheden: De naar beneden zijdelings verplaatste 50 mm aansluiting maakt flexibele installatie mogelijk, die zich aanpast aan de individuele omstandigheden van uw badkamer.
- Kwalitatief hoogwaardig materiaal: De uit koudgewalst, poedergecoat radiatorstaal vervaardigde radiator garandeert duurzaamheid en efficiënte warmteafgifte.
- Flexibele bedrijfsmogelijkheden: Gebruik de Hektor MAV in elektrische bedrijf, in mengbedrijf of zelfs voor verwarming op afstand – pas de verwarming volledig aan uw behoeften aan.
- Gegarandeerde kwaliteit: Met 10 jaar garantie bieden wij u de zekerheid van duurzame en eersteklas vakmanskwaliteit, Made in Europe.
| Art.-nr. | Grootte | Aanbev. vermogen verwarmingselement | Vermogen volgens EN-442 |
|---|---|---|---|
| 100467844 | 120,9x60 cm | 600 Watt | 676 Watt |
| 100467845 | 161,6x60 cm | 900 Watt | 904 Watt |
| 100467846 | 183,8x60 cm | 900 Watt | 1028 Watt |
| Merk | XIMAX |
|---|---|
| Type | Badradiator |
| Stijl | Klassieke radiatoren |
| Toepassing | Elektrisch, Watergevoerd |
| Aansluitingsmogelijkheid | Middenuitvoering |
| Breedte | 60 cm |
| hoogte | 120,9 cm, 161,6 cm, 183,8 cm |
| Diepte | 3 cm |
| Hartafstand | 5 cm |
| Aanbevolen vermogen verwarmingselement | 600 Watt, 900 Watt |
| Afstand tot voorkant | 7,9 - 10,1 cm |
| Bedrijfsdruk | max. 10 bar |
| kleur | Wit (RAL 9003) |
| Serie | Ximax Hektor MAV |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Maatvoeringstekening
Montagehandleiding |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100467844a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
XIMAX Gewerbestraße 9a AT-6973 Höchst info@ximax.at |
- Badradiator Hektor
- Montagemateriaal
- Ontluchtingsstoppers
- Afsluitstoppers