Wippro vlizotrap Klimatec 160, U-waarde 0,21 W/(m²K)
verschillende maten, met brandbeveiliging, Art.-Nr.: 100295619a Beschrijving
Productinformatie
Wippro vlizotrap Klimatec 160, U-waarde 0,21 W/(m²K) Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wippro Klimatec 160 zolderluik is een technisch goed doordacht en doelmatig gebouwd, volledig voorgemonteerd zolderluik. De geïntegreerde trappenonderdelen om uit te klappen, met hun 36 cm brede en 12 cm diepe traptrede, met noppen, garanderen een veilige opgang naar zolder. De Klimatec 160 zolderluik is een innovatieve oplossing voor hoogisolerende plafonds, met uitmuntende waarden. Een hoogwaardige, 16 cm sterke isolatie en 3 hoogwaardige dichtningsniveaus sluiten het onderluik naar het frame toe luchtdicht af. Met een door de fabrikant berekende warmte-overdrachtscoëfficiënt (U-waarde) van 0,21 W/(m²K) is de zolderluik de ideale oplossing voor hoogisolerende plafonds. Bovendien is het zolderluik Klimatec 160 door het Passivhaus Instituut Darmstadt getest (certificaatnummer 0836as01) en is een bouwdeel geteste U-waarde van U=0,34 W/(m²K) vastgesteld.
Omdat het zolderluik volledig samengesteld is, kan de trap, ook rechtstreeks in de plafondafwerking, relatief gemakkelijk gemonteerd worden. Voor meer informatie over de installatie verwijzen wij naar de montagehandleiding aan het einde van de productbeschrijving. Het kogellager sluitingsmechanisme en de telescoop-veer-ondersteuning in de handgreep zorgen voor een comfortabele bediening van de trap. De bovenste traptreden bevinden zich direct in de kast en maken een gemakkelijke opgang naar de zolder mogelijk. De Klimatec 160 is voor raamhoogtes van 250-270 cm (afhankelijk van model) individueel aanpasbaar. Het zolderluik is robuust, duurzaam, stabiel en praktisch onderhoudsvrij. Het Wippro zolderluik Klimatec 160 biedt maximaal comfort, optimale benutting van de ruimte en de hoogste veiligheidsnormen!
Als voordeel is het zolderluik met en zonder brandbeveiliging leverbaar. Het Klimatec 160 zolderluik wordt geleverd met een uitgebreide montagehandleiding, die absoluut in acht moet worden genomen voor de juiste installatie van het zolderluik.
- met en zonder brandbeveiliging leverbaar
- hoogwaardig geïsoleerde uitvoering, 16 cm sterk, luchtdichtingsklasse 4
- Brandwerend EI2 30, getest volgens EN 1363, EN1634
- 3 hoogwaardige dichtniveaus sluiten het onderluik naar het frame toe luchtdicht af
- 4 cm brede omlopende afwerkingsframe vast verbonden met de trapkast
- veerondersteund, soepel sluitingsmechanisme
- kogellagergeleid en trappeloze aanpassing aan de raamhoogte via regelschroeven
- 36 cm brede en 12 cm diepe traptrede met noppen voor een veilige opgang
- zeer robuust poedergecoat oppervlak
- afgeronde beschermkappen aan het trapeinde
- bovenluik voor extra isolatie op elk moment nakaasbaar
| Standaardmaat | Kastgrootte | Frame buitenmaat | Raamhoogte | Lukenbekleding hoogte |
|---|---|---|---|---|
| 120x70 cm | 119,0x66,4 cm | 126,6x74 cm | 250-265 cm | 48 cm |
| 130x70 cm | 126,7x66,4 cm | 134,3x74 cm | 250-265 cm | 48 cm |
| 140x70 cm | 136,7x66,4 cm | 144,3x74 cm | 250-270 cm | 48 cm |
Door fabrikant geteste U-waarde van U=0,21 W/(m²K):
Bouwdeel geteste U-waarde van U=0,34 W/(m²K):
(getest door het Passivhaus Instituut Darmstadt volgens certificaatnummer 0836as01)
| Merk | Wippro |
|---|---|
| Serie | Wippro Klimatec 160 |
| Verdiepingshoogte | 250-275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 48 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 120 cm, 130 cm, 140 cm |
| hoogte | 48 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout, Staal, Kunststof |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | met brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig, 4-delig |
| U-waarde | 0,21 W/(m²K), 0,34 (W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100295619a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wippro GmbH Gewerbestr. 2 AT-4191 Vorderweissenbach info@wippro.at |
- Wippro vlizotrap Klimatec 160, U-waarde 0,21 W/(m²K)