Wippro vlizotrap Klimatec 160 Smart U-waarde 0,34 W(/m²K)
verschillende afmetingen, met brandbeveiliging, Art.-Nr.: 100295988a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Wippro vlizotrap Klimatec 160 Smart U-waarde 0,34 W(/m²K) Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wippro vlizotrap Klimatec 160 Smart heeft een hoogwaardige isolatie met 16 cm dikte en is in verschillende maten verkrijgbaar, optioneel met of zonder brandbeveiliging.
Het oppervlak van de trap is poedercoat en zeer robuust. De bovenste trede bevindt zich altijd in de doos, wat een gemakkelijk uitstappen naar de zolder mogelijk maakt. Kogellager technologie en een veeringsteunde handgreep garanderen probleemloze bediening van de vlizotrap Klimatec 160 Smart.
Eigenschappen & voordelen
- Ruimtehoogte verstelling mogelijk via instelschroeven
- Treden met noppen voor veilige beklimming
- Luchtdichtheidsklasse 4
- in de uitvoering met brandbeveiliging: brandwerend EI2 30, getest volgens EN1363, EN1634
- 3 effectieve dichtniveaus sluiten het onderdeksel luchtdicht tegen het frame af
- lage bekastingshoogte van 35 cm
| Maat (plafondopening) | Kastmaat / frame buitenmaat | Standaard ruimtehoogte |
|---|---|---|
| 120x70 cm | 119,0x66,4 cm / 126,6x74 cm | 250-265 cm (4-delig) |
| 130x70 cm | 126,7x66,4 cm / 134,3x74 cm | 250-265 cm (4-delig) |
| 140x70 cm | 136,7x66,4 cm / 144,3x74 cm | 250-270 cm (3-delig) |
Opmerking: De Wippro bovenkap kan hier vanwege de lagere bekastingshoogte niet gecombineerd worden.
Technische gegevens
| Merk | Wippro |
|---|---|
| Serie | Wippro Klimatec 160 |
| Verdiepingshoogte | 250-275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 48 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 120 cm, 130 cm, 140 cm |
| hoogte | 35 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout, Staal, Kunststof |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | met brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig, 4-delig |
| U-waarde | 0,34 (W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100295988a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wippro GmbH Gewerbestr. 2 AT-4191 Vorderweissenbach info@wippro.at |
Leveringsomvang
- Wippro vlizotrap Klimatec 160 Smart U-waarde 0,34 W(/m²K)