Wippro vlizotrap Klimastair 160, U-waarde 0,21 W/(m²K)
verschillende maten, zonder brandbeveiliging, Art.-Nr.: 100220751a Beschrijving
Productinformatie
Wippro vlizotrap Klimastair 160, U-waarde 0,21 W/(m²K) Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wippro Klimastair 160 vlizotrap is een technisch doordacht en praktisch gebouwde, volledig voorgefabriceerde vlizotrap. De geïntegreerde traptreden om uit te klappen, met hun 36 cm brede en 12 cm diepe traptrede, met noppen, garanderen een veilige beklimming naar de zolder. De Klimastair 160 vlizotrap is een innovatieve oplossing voor zeer goed geïsoleerde plafonds, met uitstekende waarden. Een hoogwaardige, 16 cm sterke isolatie en 3 hoogwaardige afdichtingslagen zorgen voor een luchtdichte afsluiting van het onderluik naar het frame. Met een door de fabrikant berekende warmtedoorgangscoëfficiënt (U-waarde) van 0,21 W/(m²K) is de vlizotrap de ideale oplossing voor zeer goed geïsoleerde plafonds. Bovendien is de vlizotrap Klimastair 160 door het Passivhaus Instituut Darmstadt getest (certificaat nr. 0836as01) en is een bouwdeelgetest U-waarde van U=0,34 W/(m²K) vastgesteld.
Omdat de vlizotrap volledig samengesteld is, is de trap, ook rechtstreeks in de plafondafwerking, relatief eenvoudig te monteren. Voor meer informatie over de montage verwijzen wij u naar de montagehandleiding aan het einde van de productbeschrijving. Het kogellager sluit mechanisme en de telescoop-veer-ondersteuning in de leuning zorgen voor een gemakkelijke bediening van de trap. De bovenste traptreden bevinden zich direct in de kast en maken een eenvoudige beklimming naar de zolder mogelijk. De Klimastair 160 is voor ruimtehoogten van 250-270 cm (afhankelijk van model) individueel aanpasbaar. De vlizotrap is robuust, duurzaam, stabiel en praktisch onderhoudsvrij. De Wippro vlizotrap Klimastair 160 biedt maximaal comfort, een optimale ruimtebenutting en de hoogste veiligheidsnormen!
Als extra voordeel is de vlizotrap met en zonder brandbeveiliging verkrijgbaar. De Klimastair 160 vlizotrap wordt geleverd met een uitgebreide montagehandleiding, die absoluut in acht moet worden genomen voor de juiste montage van de vlizotrap.
- zonder brandbeveiliging verkrijgbaar
- hoogwaardig geïsoleerde uitvoering, 16 cm dik, luchtdichtingsklasse 4
- Brandwerend EI2 30, getest volgens EN 1363, EN1634
- 3 hoogwaardige afdichtingslagen zorgen voor luchtdichte afsluiting van het onderluik naar het frame
- 4 cm brede doorlopende afwerkingsframe vast verbonden met de trappenkast
- veer ondersteund, soepel werkend sluit mechanisme
- kogellager geleiding en traploos aanpasbare raamhoogte door instelschroeven
- 36 cm brede en 12 cm diepe traptrede met noppen voor veilige beklimming
- zeer robuuste poedergelakte oppervlakte
- afgeronde beschermkappen aan het trappenuiteinde
- bovenkap voor aanvullende isolatie op elk moment na te richten
| Standaardmaat | Kastgrootte | Frameuitwendige maat | Ruimtehoogte | Luikafdekking hoogte |
|---|---|---|---|---|
| 120x70 cm | 119,0x66,4 cm | 126,6x74 cm | 250-265 cm | 48 cm |
| 130x70 cm | 126,7x66,4 cm | 134,3x74 cm | 250-265 cm | 48 cm |
| 140x70 cm | 136,7x66,4 cm | 144,3x74 cm | 250-270 cm | 48 cm |
Door fabrikant getest U-waarde van U=0,21 W/(m²K):
Bouwdeelgetest U-waarde van U=0,34 W/(m²K):
(getest door het Passivhaus Instituut Darmstadt volgens certificaat nr. 0836as01)
Let alstublieft op dat dit model een versie is die tot 2025 door Klimatec zonder geïntegreerde brandbeveiliging is geproduceerd.
| Merk | Wippro |
|---|---|
| Serie | Wippro Klimastair 160 |
| Verdiepingshoogte | 250-275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 48 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 120 cm, 130 cm, 140 cm |
| hoogte | 48 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout, Staal, Kunststof |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | zonder brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig, 4-delig |
| U-waarde | 0,21 W/(m²K), 0,34 (W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100220751a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wippro GmbH Gewerbestr. 2 AT-4191 Vorderweissenbach info@wippro.at |
- Wippro vlizotrap Klimastair 160 fabrieksmontage
- Montageaccessoires
- Montagehandleiding