Wippro vlizotrap Klimastair 160 Smart U-waarde 0,34 W(/m²K)
verschillende maten, zonder brandbeveiliging, Art.-Nr.: 100295991a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Wippro vlizotrap Klimastair 160 Smart U-waarde 0,34 W(/m²K) Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wippro zolderluik Klimstair 160 Smart heeft hoogwaardige isolatie met 16 cm dikte en is verkrijgbaar in verschillende maten en optioneel met of zonder brandbeveiliging.
Het oppervlak van de trap is poedercoat en zeer robuust. De bovenste trede bevindt zich altijd in de kast en maakt daardoor een probleemloze uitstap naar de zolder mogelijk. Kogellager techniek en een veerondersteunde handgreep garanderen een soepele bediening van de zolderluik Klimastair 160 Smart.
Eigenschappen & voordelen
- Aanpassing van de kameerhoogte via instelschroeven mogelijk
- Traptreden met noppen voor veilige beklimming
- Luchtdichtingsklasse 4
- bij uitvoering met brandbeveiliging: Brandwerend EI2 30, getest volgens EN1363, EN1634
- 3 effectieve afdichtingsniveaus sluiten de onderkant af naar het frame luchtdicht
- lage afdekkastenhoogte van 35 cm
| Grootte (plafondopening) | Kastengrootte / raamuitwendige maat | Standaard kameerhoogte |
|---|---|---|
| 120x70 cm | 119,0x66,4 cm / 126,6x74 cm | 250-265 cm (4-delig) |
| 130x70 cm | 126,7x66,4 cm / 134,3x74 cm | 250-265 cm (4-delig) |
| 140x70 cm | 136,7x66,4 cm / 144,3x74 cm | 250-270 cm (3-delig) |
Let op: De Wippro bovenkap kan hier vanwege de lagere afdekkast niet worden gecombineerd.
Let op: dit model is een versie die tot 2025 door Klimatec zonder geïntegreerde brandbeveiliging is geproduceerd.
Technische gegevens
| Merk | Wippro |
|---|---|
| Serie | Wippro Klimastair 160 |
| Verdiepingshoogte | 250-275 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 35 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Lengte | 120 cm, 130 cm, 140 cm |
| hoogte | 35 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout, Staal, Kunststof |
| Materiaal Leuning | Staal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | zonder brandbeveiliging |
| Trapuitvoering | 3-delig, 4-delig |
| U-waarde | 0,34 (W/(m²K) |
| Type | Zolderluik |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100295991a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wippro GmbH Gewerbestr. 2 AT-4191 Vorderweissenbach info@wippro.at |
Leveringsomvang
- Wippro vlizotrap Klimastair 160 Smart volledig samengesteld
- Montageaccessoires
- Montagehandleiding