Productinformatie
Wellker werkbank USB 800/T2/5 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de stabiele onderbouw-werkbanken stelt u uw werkplek volledig naar uw wensen samen. De onderbouw-werkbank 800/T2/5 bestaat uit twee onderbouwkasten met een solide 38 mm dikke werkblad uit berkenmultiplex. De onderbouw-werkbank overtuigt door zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De kanten van het berkenmultiplex-werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en beperkt water- en oliebestendig.
Aan de linkerkant van de werkbank bevindt zich een onderbouwkast met 2 laden, elk 90 mm hoog, en een deur met 540 mm hoogte. Aan de rechterkant is een onderbouwkast met 5 laden gemonteerd. 1x 90 mm hoogte, 1x 120 mm hoogte, 1x 150 mm hoogte en 2 laden met 180 mm hoogte. Alle laden hebben een 85%-uitschuiving en kunnen elk tot 100 kg laadcapaciteit opnemen. De laden en de deur zijn afsluitbaar, zodat de inhoud tegen onbevoegde toegang kan worden beschermd. De werkbank heeft een werkhoogte van 840 mm. De laadcapaciteit van het werkblad hangt in eerste instantie af van de onderconstructie en dus van het steunoppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankpoten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een laadcapaciteit van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde last). De werkbank wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- volgelaste stalen plaatconstructie
- werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- alle laden met 85%-uitschuiving
- laden met grijplijsten van aluminium
- laadcapaciteit per lade 100 kg
- laden afsluitbaar
- kleur front: enzaanblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- werkhoogte 840 mm
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 2000 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | 150,00 |
| HAN | 033444-7035-5010 |
| Art.-Nr.: | 100424687 |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker werkbank USB 800/T2/5