Wellker werkbank UBS 800/T2
belastbaar en stabiel, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424677a Beschrijving
Productinformatie
Wellker werkbank UBS 800/T2 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de stabiele onderbouwwerkbanken stelt u uw werkplek geheel naar uw wensen samen. De onderbouwwerkbank 800/T2 bestaat uit een gelijmd staalplaatconstuctie met een solide 38 mm dikke werkblad uit berkenmultiplex. De onderbouwwerkbank overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De kanten van het berkenmultiplex werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig.
De onderbouwwerkbank heeft een vaste werkhoogte van 840 mm. Aan de linkerkant bevinden zich twee lade van 90 mm hoog en een deur van 540 mm hoog. De laden met 85%-uitschuiving kunnen elk tot 100 kg draagvermogen opnemen. De laden en de deur kunnen afzonderlijk afgesloten worden, zodat de inhoud van de werkbank tegen onbevoegde toegang beveiligd kan worden. De draagkracht van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van de steunoppervlakte. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven wij een draagvermogen van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde belasting). De onderbouwwerkbank wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- gelijmde staalplaatconstructie
- werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- 2 laden 90 mm hoog, met 85%-uitschuiving
- laden met greeplijsten uit aluminium
- draagvermogen per lade 100 kg
- deur 540 mm hoog
- deur en laden afzonderlijk afsluitbaar
- kleur voorzijde: enzijnblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm, 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424677a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker werkbank UBS 800/T2