Wellker werkbank UBS 800/T1
belastbaar en stabiel, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424675a Beschrijving
Productinformatie
Wellker werkbank UBS 800/T1 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de stabiele onderbouw-werkbanken ontwerpt u uw werkplek precies naar uw wensen. De onderbouw-werkbank 800/T1 bestaat uit een vergelaste staalplaatconstructie met een solide 38 mm sterke werkblad van berken multiplex. De onderbouw-werkbank overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het berken multiplex werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig.
De onderbouw-werkbank heeft een vaste werkhoogte van 840 mm. Aan de linkerkant bevindt zich een 180 mm hoge lade en een 540 mm hoge deur. De lade met 85% gedeeltelijke uitbouw kan tot 100 kg draagvermogen opnemen. De lade en de deur kunnen afzonderlijk op slot worden gedaan, zodat de inhoud van de werkbank tegen onbevoegde toegang is beveiligd. De draagvermogen van het werkblad hangt in eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het steunoppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankpoten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven wij een draagvermogen van 800 kg aan (bij gelijkmatig verdeelde last). De onderbouw-werkbank wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- vergelaste staalplaatconstructie
- werkblad berken multiplex 38 mm dik
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- lade 180 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uitbouw
- lade met grijplijst van aluminium
- draagvermogen per lade 100 kg
- deur 540 mm hoog
- deur en lade afzonderlijk afsluitbaar
- kleur front: enziaanblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| hoogte | 840 mm |
| Diepte | 750 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm, 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424675a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker werkbank UBS 800/T1