Wellker werkbank UBS 380/3
belastbaar en stabiel, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424683a Beschrijving
Productinformatie
Wellker werkbank UBS 380/3 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de stabiele onderbouwwerkbanken stelt u uw werkplek precies naar uw wensen samen. De onderbouwwerkbank 380/3 bestaat uit een gelaste staalplaten constructie met een solide 38 mm dikke werkblad uit berkenmultiplex. De onderbouwwerkbank overtuigt door zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De kanten van het berkenmultiplex werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig.
Aan de linkerkant van de werkbank bevindt zich een onderbouwkast met 3 laden (2x 90 mm hoog, 1x 120 mm hoog). Alle laden hebben een 85% gedeeltelijke uitschuiving en kunnen elk tot 100 kg draaggewicht opnemen. De laden zijn afsluitbaar, zodat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang kan worden beschermd. Links en rechts zijn werkbankvoeten uit U-profiel gemonteerd. De werkbankvoeten zijn, voor betere stabiliteit, met een dwarsbalk verbonden.
De onderbouwwerkbank is in twee uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De hoogteverbare uitvoering kan tussen 600–950 mm per stap in hoogte worden ingesteld. De draglast van het werkblad hangt in eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het steunvlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven wij een draglast van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde last). De werkbanken worden volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- gelaste staalplaten constructie
- werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- 3 laden (2x 90 mm, 1x 120 mm), met 85%-gedeeltelijke uitschuiving
- laden met grijplijsten uit aluminium
- draglast per lade 100 kg
- laden afsluitbaar
- kleur voorkant: gentiaanblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair |
| hoogte | 840 mm, 600-950 mm |
| Diepte | 750 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm, 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 600-950 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424683a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker werkbank UBS 380/3