Wellker werkbank UBS 380/2
belastbaar en stabiel, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424679a Beschrijving
Productinformatie
Wellker werkbank UBS 380/2 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de stabiele onderbouwwerkbanken stelt u uw werkplek geheel naar uw wensen in. De onderbouwwerkbank 380/2 bestaat uit een ingelaste staalplaatconstructie met een solide 38 mm dikke werkblad van beuken multiplex. De onderbouwwerkbank overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het beuken multiplex werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig.
Aan de linkerkant bevindt zich een onderbouwkast met twee 150 mm hoge lades. Beide lades hebben een 85%-gedeeltelijke uitvoering en kunnen elk tot 100 kg draagvermogen opnemen. De lades zijn afsluitbaar, zodat de inhoud tegen ongeoorloofde toegang kan worden beveiligd. Links en rechts zijn werkbankvoeten van U-profiel gemonteerd, die met een dwarssteun zijn verbonden.
De onderbouwwerkbank is in twee uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De hoogtevertelbare uitvoering kan tussen 600–950 mm per stap in hoogte worden ingesteld. De draagvermogen van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het oppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad is gemonteerd, geven wij een draagvermogen van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde belasting). De werkbank wordt volledig gemonteerd geleverd.
Producteigenschappen:- ingelaste staalplaatconstructie
- werkblad beuken multiplex 38 mm dik
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- 2 lades 150 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uitvoering
- lades met grijpleisten van aluminium
- draagvermogen per lade 100 kg
- lades afsluitbaar
- kleur front: enzijnblauw (RAL5010)
- kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- draagvermogen tot 800 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair |
| Diepte | 750 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm, 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 600-950 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg |
| Type | Vaste werkbank |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424679a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker werkbank UBS 380/2