Wellker schutting KDI hout zichtschermlatten lamellenomheining
Massief hout, lamellen fijn gegroefd, verschillende maten, Art.-Nr.: 100076361a Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting KDI hout zichtschermlatten lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wellker hout schutting biedt oneindig veel variatiemogelijkheden om uw tuin voor nieuwsgierige blikken te beschermen. De klassieke schutting met de fijngegroefd sparrenschotten en dennenhouten raamwerk kan niet alleen met de vele Wellker schuttingelementen, maar ook met de Wellker rankroosters stijlvol gecombineerd worden.
Speel met afmetingen en vormen bij het ontwerp van uw houten schutting. Waarom niet eenvoudig de smalle rankrooster-elementen als driehoek in de anders rechte schutting inbouwen en deze beplanten met klimmende rozen.
De uit drukgeïmpregneerd naaldhout bestaande Wellker schutting overtuigt ook door zijn goede verwerking. De schotten zijn uit gefaseerd, kleinastig sparrenhout en onderstrepen de natuurlijke houtuitstraling van de lamellenomheining. De gezapte en roestvrijstalen verschroefde hoeken zorgen voor de nodige stabiliteit. De fijngegroefd schotten, aan de randen licht afgeschuind, zijn overloopend gemonteerd. Bovendien zijn zij voor veilige bevestiging per steun dubbel roestvrijstaal verschroefd. Het gebruik van roestvrijstalen schroeven heeft het reuze voordeel dat zij niet roesten en uw houten schutting niet door roestplekken bevuild wordt.
U dient te bedenken dat afhankelijk van de locatie een onderhoudslazuur voor het drukgeïmpregneerd naaldhout nodig kan zijn. Een beschermingslazuur dient echter in ieder geval op alle zaagsneden en boorgaten aangebracht te worden.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig. Kies hiervoor eenvoudig uit het toebehoren de overeenkomstige paalhoogte en afhankelijk van de installatiemanier een paaldrager om in te betonneren of op te pluggen. Het aantal benodigde palen is afhankelijk van het aantal schuttingelementen: bij één element hebt u twee palen nodig, bij twee elementen zijn drie nodig, enz.
De schuttingelementen kunt u met behulp van de houten hek-elementhouders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is hierbij voldoende voor één schuttingelement tot 180 cm.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, voor hout kenmerkende eigenschappen. Hout neigt bijvoorbeeld in het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen heeft voor de statica. Derhalve vormen hout-kenmerkende eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 41 cm, 89 cm, 119 cm, 149 cm, 179 cm |
| hoogte | 89 cm, 149 cm, 179 cm |
| Framebreedte | 42x42 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 92x8 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100076361a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting KDI hout zichtschermlatten lamellenomheining