Wellker schutting KDI-hout Kroon V-rooster privacyscherm lamellenomheining
179x179 (190) cm, latten fijn gegroefd, maaswijdte 11x11cm, Art.-Nr.: 100074223 Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting KDI-hout Kroon V-rooster privacyscherm lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het mooie grote schuttingelement met het centraal geplaatste rankrooster zorgt voor afwisseling in uw Wellker houttentuinscherm. Een lamellenomheining met plantensteun is de klassieker onder de schuttingen en geniet nog steeds grote populariteit. De lamellen van gefaseerd, fijnvertakt grenenfiethout van de Wellker-tuinscherm hout Kroon V-rooster benadrukken de natuurlijke houtoptiek van de schutting.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig; u kunt deze eenvoudig uit het toebehoren kiezen.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtspecifieke eigenschappen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen heeft voor de statische stabiliteit. Daarom vormen houtspecifieke eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 179 cm (190 cm) |
| Framebreedte | 42x42 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 92x8 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 20x13 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 18,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 1096 |
| Art.-Nr.: | 100074223 |
| EAN: | 4033821012712 |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting KDI-hout Kroon V-rooster privacyscherm lamellenomheining