Wellker schutting KDI hout boogvorm privacy lamellenomheining
Hoogte midden: 179 cm, hoogte zijkanten: 155 cm, breedte 179 cm, Art.-Nr.: 100076359 Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting KDI hout boogvorm privacy lamellenomheining Online kopen tegen een voordelige prijs
Het grote Wellker schutting element met de gebogen afwerking heeft latten uit gefaste, fijnmazige grenen. Ze benadrukken de natuurlijke houtuitstraling van de lamellenomheining. De ronde bogen zijn in meerdere lagen weer- en stormbestendig en stabiel gelijmd.
U kunt met het boven afgerond Wellker schutting element 179 x 155 cm (max. hoogte 179 cm) uw volledige schuttinginstallatie ontwerpen, of het als een zwierig, decoratief element integreren. De vele verschillende Wellker houten schutting elementen en rankroosters stellen u in staat uw persoonlijke welzijnsparadijs in de tuin te creëren.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
De schutting elementen kunt u met behulp van de houten hek element houders aan de palen bevestigen. Een elementhouder-set is voldoende voor één schutting element tot 180 cm.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtkenmerken gekozen. Bijvoorbeeld hout is geneigd in het droogproces scheuren te vormen, die geen enkele invloed op de sterkte hebben. Daarom vormen houtkenmerken geen grond voor klacht.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyscherm, Lamellenomheining, Hekwerkelement, Plankenzaun |
| Stijl | Rustiek |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 179 cm |
| hoogte | 155 cm (179 cm) |
| Framebreedte | 42x42 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 92x8 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 29,20 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | 60 |
| Art.-Nr.: | 100076359 |
| EAN: | 4033821000290 |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting KDI hout boogvorm privacy lamellenomheining