Wellker schutting houtcomposiet Houtkrachtgroep Rankrooster/Plantensteun Zichtscherm
Verschillende maten, met roestvrijstalen klemmen gehecht, maaswijdte 10x10 cm, Art.-Nr.: 100074178a Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting houtcomposiet Houtkrachtgroep Rankrooster/Plantensteun Zichtscherm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het bijzonder brede Wellker rankrooster biedt uw rozen en dergelijke een optimale plantensteun en verlevendigt uw houten schutting ideaal op.
Een houten lamellenscherm in combinatie met rankroosters is de klassieker onder de schuttingen. Het keteldrukgeïmpregneerde naaldhout van het rankrooster heeft roestvrijstalen gehechte latten van 13x20 mm en de maaswijdte bedraagt 10x10 cm.
De smalle en hoge plantensteun voegt zich optisch uiterst harmonieus in uw houten schuttinginstallatie in.
Voor de montage van de elementen zijn palen nodig, die u via het toebehoren kunt kiezen.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houttypische eigenschappen besloten. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen heeft voor de statica. Houttypische eigenschappen vormen dus geen grond voor reclamatie.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Rankrooster, Hekwerkelement |
| Stijl | Rustiek |
| Ausführung | zijdelings, hoog |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Den |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktebehandeling | drukgeïmpregneerd |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Breedte | 41 cm, 59 cm, 89 cm, 118 cm |
| hoogte | 178 cm |
| Maaswijdte | 10x10 cm |
| Framebreedte | 42x42 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Maat roosterlatten | 20x13 mm |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding
|
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100074178a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting houtcomposiet Houtkrachtgroep Rankrooster/Plantensteun Zichtscherm