Wellker schutting Hout Poort
Uit gefaserd, fijnvertakt sparrenhout, 98x179 cm groot, kiesbare openingsrichting, Art.-Nr.: 100074213 Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting Hout Poort Online kopen tegen een voordelige prijs
De poort voor uw houten lamellenomheining kan overeenkomstig uw vereiste openingsrichting links of rechts worden ingebouwd. De lamellendeur met de rechte afwerking is aan de niet zichtbare achterzijde voor stabiliteit versterkt. De lamellen zijn gemaakt van schuin gemaakte, fijntakkig grenen en benadrukken de natuurlijke houttextuur van de lamellenomheining.
De schutting-poort kunt u met behulp van de tuinpoort beslag set, die niet in de leveringsomvang begrepen is, aan de palen bevestigen. Ter voltooiing kiest u deze, het insteekslot en de deurklinken uit het toebehoren.
U hebt zich voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, houtkarakteristieke eigenschappen gekozen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen gevolgen voor de statiek heeft. Daarom vormen houtkarakteristieke eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 179 cm |
| Framebreedte | 44x88 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 92x8 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 20,00 |
| HAN | 1029 |
| Art.-Nr.: | 100074213 |
| EAN: | 4033821010442 |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting Hout Poort