Wellker schutting Hout Poort rond
Uit gefaserd, fijnstakig fijnbespardhout, 98x155 (179) cm groot, te kiezen openingsrichting, Art.-Nr.: 100074215 Beschrijving
Productinformatie
Wellker schutting Hout Poort rond Online kopen tegen een voordelige prijs
De poort voor uw houten lamellenomheining kan overeenkomstig uw vereiste openingsrichting links of rechts worden ingebouwd. De lamellenpoort met de ronde afwerking is aan de niet zichtbare achterzijde ter stabiliteit versterkt. De lamellas zijn uit geslepen, kleinastig naaldhout en onderstrepen de natuurlijke houtoptiek van de lamellenomheining.
De zichtschermpoort kunt u met behulp van het tuinpoort-beslag, dat niet in de leveringsomvang is inbegrepen, aan de palen bevestigen. Ter aanvulling kiest u dit, het insteekslot en de drukkergarnituur uit het toebehoren.
U hebt gekozen voor het natuurproduct hout met al zijn positieve, voor hout typische eigenschappen. Bijvoorbeeld neigt hout in het droogproces tot scheurvorming, die geen invloed op de statica heeft. Dus vormen houtspecifieke eigenschappen geen grond voor reclamatie.
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Leveringsomvang | Enkel element |
| Type | Privacyschermpoort |
| Type | poort |
| Materiaal | Hout |
| houtsoort | Naaldhout |
| Materiaalraam | Den |
| Oppervlak | geprofileerd |
| Oppervlaktestructuur | fijn gegroefd |
| geschikt voor | Privacyscherm |
| Transparantie | ondoorzichtig |
| Productomvang | Element |
| Lichte breedte | 100,5 cm |
| Breedte | 98 cm |
| hoogte | 155-179 cm |
| Framebreedte | 44x88 mm |
| Structuurframe | glad geschaafd |
| Lamelmaat | 92x8 mm |
| Lamellenrichting | horizontaal |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Hoekverbinding | roestvrijstalen bevestigd, getengd |
| Montagewijze | Opschroeven, Inbetoneren |
| Gewicht | 18,00 |
| HAN | 1028 |
| Art.-Nr.: | 100074215 |
| EAN: | 4033821010435 |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker schutting Hout Poort rond