Wellker schuifdeur middelgrote antraciet 1-vleugelig breedte 1000 mm
verschillende hoogtes beschikbaar, Art.-Nr.: 100451896a Beschrijving
1 / 2
Productinformatie
Beschrijving
Wellker schuifdeur middelgrote antraciet 1-vleugelig breedte 1000 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
Het Wellker Flügeltor mittel Anthrazit 1-flügelig met dubbelstaafmat hekwerk-vulling is een zwaaigpoort en kan zowel DIN rechts als DIN links gemonteerd worden.
Dankzij het vuurverzinkte staal is de tuinpoort langdurig beschermd tegen roest.
Om de poort met hekmatten te verbinden, hebt u hekwerk aansluithoeken nodig, die u via de accessoiresmodule kunt meebstellen.
- Draaddikte 6/6/6 mm of 8/6/8 mm selecteerbaar
- vuurverzinkt, roestvrij staal
- DIN rechts en DIN links bruikbaar
- 90 ° hoek
- Poortpaal met aangelaste afdekkap
| lichte wijdte | Paalsterkte | Frame | Slot |
|---|---|---|---|
| 1000 mm | 60x60 mm | rondom 40x40 mm | Buisframeslot |
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | tuinpoort |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Paaldikte | 60x60 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt, poedergecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | poort |
| Staafdikte | 6/6/6 mm, 8/6/8 mm |
| Montagewijze | Inbetoneren |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Materiaalraam | staal |
| geschikt voor | Dubbele staafhek |
| Openingsrichting | DIN Links, DIN Rechts |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100451896a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- 2 stabiele schuttingpalen
- Deurklink uit aluminium
- Buisramlot voor profielcilinder
- verstelbare scharnieren