Wellker Kastenwerkbank 2000 3/7
Vergelaste staalplatenconstructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424659a Beschrijving
Productinformatie
Wellker Kastenwerkbank 2000 3/7 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsuitrustingen van Wellker richt u zich uw werkplek precies naar uw wensen in. De kastenwerkbank 2000 3/7 uit vervaardigde staalplaatconstructie met solide, 38 mm sterke berken multiplex werkblad overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en beperkt water- en oliebestenddig. De draagkracht van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het steunoppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een draagkracht van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde belasting).
De werkbank heeft links en rechts elk drie laden met 180 mm hoogte en 85% geleiding. Elke lade heeft een draagkracht van 70 kg. Daarnaast hebben de laden gleufrijen voor het opnemen van verschillende indeling materiaal, dat niet in de levering is inbegrepen. De laden hebben grijplijsten van aluminium met papier- en kunststofstroken om te beschrijven. Een centrale vergrendeling rechts en een centrale vergrendeling links met veiligheidsslot zorgen ervoor dat de inhoud van de laden tegen ongeoorloofde toegang wordt beschermd. In het midden heeft de werkbank een verzinkte schapboden die in hoogte verstelbaar is en met maximaal 40 kg belast kan worden.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De in hoogte verstelbare uitvoering kan via een rasterverstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm ingesteld worden. De mobiele versie van de werkbank is 840 mm hoog. Hiermee werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het optillen laat de werkbank zich eenvoudig naar een nieuwe plaats rijden en dankzij de aflaadvoorziening opnieuw veilig neerzetten. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
Producteigenschappen:- vervaardigde staalplaatconstructie
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- Afmeting: (HxBxD) 840x2000x750 mm
- 6 laden 180 mm hoog, met 85%-geleiding
- Draagkracht per lade 70 kg
- Grijplijsten van aluminium
- 1 in hoogte verstelbare schapboden, verzinkt
- Draagkracht schapboden tot 40 kg
- 2x centrale vergrendeling met veiligheidsslot
- Werkblad berken multiplex 38 mm sterk
- Kleur voorkant: enziaanblauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, mobiel tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 2000 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424659a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker Kastenwerkbank 2000 3/7