Wellker kastenwerkbank 2000 3/6
Verlijmde staalplaten constructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424656a Beschrijving
Productinformatie
Wellker kastenwerkbank 2000 3/6 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsinrichtingen van Wellker ontwerpt u uw werkplek precies naar uw wensen. De kastenwerkbank 2000 3/6 uit gesloten staalblechconstructie met solide, 38 mm sterke berken multiplex werkblad overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en conditioneel water- en oliebestendig. De draagkracht van het werkblad hangt in eerste instantie af van de onderconstructie en dus van het drageroppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een draagkracht van 800 kg aan (bij gelijkmatig verdeelde last).
De werkbank heeft links en rechts elk een grote deur met 540 mm hoogte. Achter de deuren bevindt zich elk een gegalvaniseerde schapplank die in hoogte kan worden versteld. In het midden bevinden zich 3 laden met 180 mm hoogte en 85% teruittrekking. Elke lade heeft een draagkracht van 70 kg. Bovendien beschikken de laden over gleufrijtjes voor opname van verschillende indelingsmaterialen, die niet in de leveringsomvang zijn begrepen. De laden en de deuren hebben grijplijsten uit aluminium met papier- en doorzichtstroken om in te schrijven. Een centraalvergrendeling rechts en een centraalvergrendeling links met veiligheidslot zorg dat de inhoud tegen ongeoorloofde toegang is beschermd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De hoogteverstelbaaruitvoering kan via een rastetverstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm worden ingesteld. De mobiele versie van de werkbank is 840 mm hoog. Hiermee werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het heffen kan de werkbank eenvoudig naar een nieuwe plek worden gereden en dankzij de afsenkinrichting weer veilig worden neergezet. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
Producteigenschappen:- gesloten staalblechconstructie
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- Afmetingen: (HxBxD) 840x2000x750 mm
- 3 laden 180 mm hoog, met 85%-teruittrekking
- Draagkracht per lade 70 kg
- 2 deuren 540 mm hoog
- Grijplijsten uit aluminium
- 2 hoogteverstelbareSchapplanken, gegalvaniseerd
- Draagkracht schapplank tot 40 kg
- 2x centraalvergrendeling met veiligheidslot
- Werkblad berken multiplex 38 mm sterk
- Kleur voorkant: enzaanblauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, mobiel tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 2000 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424656a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker kastenwerkbank 2000 3/6