Wellker Kastenwerkbank 1500 2/4
Verwelaste staalplaat constructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424647a Beschrijving
Productinformatie
Wellker Kastenwerkbank 1500 2/4 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsuitrusting van Wellker stelt u uw werkplek precies naar uw wensen in. De kastenwerkbank 1500 2/4 uit verschweißte staalplaatconstuctie met solide, 38 mm sterke berken multiplex werkblad overtuigt met zijn hoge draagkracht en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig. De draagkracht van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het drageroppervlak. Bij onze werkbanken, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een draagkracht van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde last).
De werkbank heeft links drie laden met 85% gedeeltelijke uitschuifing en elk 180 mm hoogte. Elke lade heeft een draagkracht van 70 kg. Daarnaast hebben de laden sleuvenrijen voor de opname van verschillende indeelmateriaal, wat niet in de leveringsomvang is inbegrepen. Aan de rechterkant heeft de werkbank een verzinkte, in hoogte verstelbare plankbak die met maximaal 40 kg kan worden belast. De laden hebben grijpleisten uit aluminium met papier- en zichtstroken voor beschrijving. Een centraalvergrendeling met veiligheidslot zorgt ervoor dat de inhoud tegen onbevoegde toegang wordt beschermd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De in hoogte verstelbare uitvoering kan via een rastering met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm worden ingesteld. De rijdende versie van de werkbank is 840 mm hoog. Met deze versie werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het heffen kan de werkbank eenvoudig naar een nieuwe plaats worden gereden en dankzij de afsenk-voorziening weer veilig worden neergezet. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
- verschweißte staalplaatconstuctie
- hoge draagkracht en stabiliteit
- Afmeting: (HxBxD) 840x1500x750 mm
- 1x in hoogte verstelbare plankbak, verzinkt
- 3x laden 180 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uitschuifing
- Draagkracht per lade 70 kg
- Grijpleisten uit aluminium
- Centraalvergrendeling met veiligheidslot
- Werkblad berken multiplex 38 mm sterk
- Kleur voorkant: Gentiaan blauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: Lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, rijdend tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424647a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker Kastenwerkbank 1500 2/4