Wellker kastenwerkbank 1500 2/2
Verschweißte stalen plaatconstructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424641a Beschrijving
Productinformatie
Wellker kastenwerkbank 1500 2/2 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsinrichtingen van Wellker stelt u zich uw werkplek precies naar uw voorstellingen samen. De kastenwerkbank 1500 2/2 uit vervaste staalblechconstructie met solide, 38 mm sterke beuken multiplex werkblad overtuigt met zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De kanten van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig. De draagkracht van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het drageroppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een draagkracht van 800 kg aan (bij gelijkmatig verdeelde last).
De werkbank heeft links en rechts elk een lade met 85% gedeeltelijke uittrekking en 180 mm hoogte. Elke lade heeft een draagkracht van 70 kg. Bovendien hebben de laden sleufgrepen voor het opnemen van verschillende indelingsmaterialen. Het indelingsmateriaal is niet in de leveringsomvang opgenomen. Verder beschikt de werkbank over twee deuren met een hoogte van 360 mm. De laden en de deuren hebben greeplijsten uit aluminium met papier- en doorzichtstroken voor beschrijving. Een centraalvergrendeling met veiligheidsslot zorgt ervoor dat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang is beschermd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De in hoogte verstelbare uitvoering kan via een rasterinstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm worden ingesteld. De mobiele versie van de werkbank is 840 mm hoog. Hiermee werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het optillen kan de werkbank eenvoudig naar een nieuwe plek worden gereden en dankzij de neerlaatinrichting weer veilig worden gezet. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
- vervaste staalblechconstructie
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- Afmeting: (HxBxD) 840x1500x750 mm
- 2 deuren 360 mm hoog
- 2 laden, elk 180 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uittrekking
- Greeplijsten uit aluminium
- Centraalvergrendeling met veiligheidsslot
- Werkblad beuken multiplex 38 mm sterk
- Kleur voorzijde: Gentiaan blauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: Lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, mobiel tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424641a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker kastenwerkbank 1500 2/2