Wellker golfplaatenwerkbank 1500 2/3
Verniete stalen plaatconstructie, verschillende uitvoerings varianten, Art.-Nr.: 100424644a Beschrijving
Productinformatie
Wellker golfplaatenwerkbank 1500 2/3 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsinrichtingen van Wellker ontwerpt u uw werkplek precies naar uw wensen. De kastenwerkbank 1500 2/3 met gelaste staalplaatconstructie en een solide, 38 mm sterke berken multiplex werkblad overtuigt met zijn hoge draagvermogen en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en bedingt water- en oliebestendig. Het draagvermogen van het werkblad hangt in eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het steunoppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten waarop dit werkblad wordt gemonteerd, geven we een draagvermogen van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde last).
De werkbank heeft aan de linkerkant drie laden met 85% uitschuif en elk 180 mm hoog. Elke lade heeft een draagvermogen van 70 kg. Daarnaast hebben de laden sleufrijenrijen voor opname van ander indelingsmateriaal, wat echter niet in de leveringsomvang begrepen is. Aan de rechterkant heeft de werkbank een 540 mm hoge deur achter welke zich een gegalvaniseerd, in hoogte verstelbaar legbord verbergt. Het legbord kan met maximaal 40 kg belast worden. De laden en de deur hebben greeplijsten van aluminium met papier- en doorzichtige stroken voor beschrijving. Een centraalvergrendeling met veiligheidslot zorgt ervoor dat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang is beveiligd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De in hoogte verstelbare uitvoering kan via een rasterverstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm ingesteld worden. De rijdbare versie van de werkbank is 840 mm hoog. Hiermee werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het opheffen laat de werkbank zich gemakkelijk naar een nieuwe locatie rijden en dankzij de afsenk-inrichting veilig terugzetten. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
- gelaste staalplaatconstructie
- hoog draagvermogen en stabiliteit
- Afmeting: (HxBxD) 840x1500x750 mm
- 1x deur 540 mm hoog
- 1x in hoogte verstelbaar legbord, gegalvaniseerd
- 3x laden 180 mm hoog, met 85%-uitschuif
- Greeplijsten van aluminium
- Centraalvergrendeling met veiligheidslot
- Werkblad berken multiplex 38 mm sterk
- Kleur voorkant: Gentiaan blauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: Licht grijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, rijdbaar tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424644a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker golfplaatenwerkbank 1500 2/3