Wellker golfplaat schuifdeur licht Antraciet 1-deurs Breedte 1000 mm
Staafdikte 8/6/8, verschillende hoogten beschikbaar, Art.-Nr.: 100451889a Beschrijving
1 / 8
Productinformatie
Beschrijving
Wellker golfplaat schuifdeur licht Antraciet 1-deurs Breedte 1000 mm Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wellker draaipoort licht Antraciet 1-delig dient als veelzijdig hek en biedt een veilige stabiliteit. De openingsrichting kan door de passende bevestiging van de scharnieren en montage van de schuttingpalen individueel zelf worden bepaald.
Voordelen en eigenschappen- robuuste draaddikte van 8/6/8 mm
- licht en discreet draaipoort
- openingsrichting flexibel kiesbaar
- warm verzinkt, roestvrijstaal
- Een sluitcilinder is niet in de leveringsomvang inbegrepen
| lichte breedte | paaldiktte | raam | slot |
|---|---|---|---|
| 1000 mm | 60x40 mm | rechts/links 40x40 mm | buisraamslot |
Technische gegevens
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | tuinpoort |
| Staafuitvoering | Dubbelstaafhek |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Openingswijze | Draaipoort |
| Aantal panelen | Enkel poort |
| Paaldikte | 60x40 mm |
| Oppervlaktebehandeling | vuurverzinkt, poedergecoat |
| Materiaal | Metaal |
| Metaalsoort | Staal |
| kleur | Antraciet (RAL 7016) |
| Transparantie | volledig doorzichtig |
| Type | Compleet-set, poort |
| Set-type | Basismodule |
| Staafdikte | 8/6/8 mm |
| Montagewijze | Inbetoneren |
| Breedte | 100 cm |
| hoogte | 80 cm, 100 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm |
| Materiaalraam | staal |
| geschikt voor | Dubbele staafhek |
| Openingsrichting | DIN Links, DIN Rechts |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding
|
|
| Art.-Nr.: | 100451889a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
Leveringsomvang
- 2 stabile schuttingpalen
- Aluminiumdeurklink
- Rohrramelslot voor profielcilinder
- verstelbare scharnieren