Wellker gereedschapswerkbank 2000 3/2
Vergelaste stalen plaatconstructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424653a Beschrijving
Productinformatie
Wellker gereedschapswerkbank 2000 3/2 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsuitrustingen van Wellker ontwerpt u uw werkplek precies naar uw wensen. De kastenwerkbank 2000 3/2 met verwelded staalplaten constructie en solide, 38 mm sterke berkenmultiplex werkblad overtuigt door hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en is beperkt water- en oliebestendig. De draagkracht van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het ondersteuningsoppervlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten waarop dit werkblad is gemonteerd, geven we een draagkracht van 800 kg aan (bij gelijkmatig verdeelde belasting).
De werkbank heeft links en rechts elk een lade met 180 mm hoogte en 85% gedeeltelijke uittrekking, evenals een deur met 360 mm hoogte. Elke lade heeft een draagkracht van 70 kg. Bovendien beschikken de laden over gleufrijen voor de opname van verschillende indelingsmaterialen, die niet in de leveringsomvang zijn begrepen. In het midden bevindt zich een in hoogte verstelbare, gegalvaniseerde legplank die met tot 40 kg kan worden belast. De laden en deuren hebben aluminium greplijsten met papier- en doorzichtige stroken voor beschrifting. Een centraalvergrendeling rechts en een centraalvergrendeling links met veiligheidsslot zorgen ervoor dat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang wordt beschermd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De verstelbare uitvoering kan via een getrapt verstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm worden ingesteld. De rijdbare versie van de werkbank is 840 mm hoog. Met deze versie werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het optillen laat de werkbank zich eenvoudig naar een nieuwe locatie rijden en dankzij het aflaatsysteem weer veilig plaatsen. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
- verwelded staalplaten constructie
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- Afmetingen: (HxBxD) 840x2000x750 mm
- 2 laden 180 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uittrekking
- Draagkracht per lade 70 kg
- 2 deuren 360 mm hoog
- Aluminium greplijsten
- 1 in hoogte verstelbare legplank, gegalvaniseerd
- Draagkracht legplank tot 40 kg
- 2x Centraalvergrendeling met veiligheidsslot
- Werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- Kleur front: Gentiaan blauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: Lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, rijdbaar tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 2000 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 2000 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424653a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker gereedschapswerkbank 2000 3/2