Wellker boxwerkbank 1500 2/1
Vergelaste staalplaatconstructie, verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100424638a Beschrijving
Productinformatie
Wellker boxwerkbank 1500 2/1 Online kopen tegen een voordelige prijs
Met de bedrijfsinrichtingen van Wellker ontwerpt u uw werkplek precies naar uw wensen. De kastenwerkbank 1500 2/1 met vervaardigde staalplaatconstructie en solide, 38 mm dikke berkenmultiplex werkblad overtuigt door zijn hoge belastbaarheid en stabiliteit. De randen van het werkblad zijn onder een hoek van 45° afgeschuind. Het is kleurloos gelakt en bedingt water- en oliebestendig. De draagbelasting van het werkblad hangt in de eerste plaats af van de onderconstructie en dus van het steunvlak. Bij onze werktafels, bestaande uit twee werkbankvoeten, waarop dit werkblad is gemonteerd, geven we een draagbelasting van 800 kg op (bij gelijkmatig verdeelde last).
De lade met 85% gedeeltelijke uitschuiving is 180 mm hoog en heeft een draagbelasting van 70 kg. Bovendien beschikt de lade over gleufrijen voor opname van verschillende indeelingmateriaal, dat niet in de leveringsomvang is inbegrepen. De deur is 360 mm hoog. Aan de rechterkant is een gegalvaniseerde, in hoogte verstelbare schapplank met 40 kg draagbelasting. De lade en de deur hebben grijpleisten van aluminium met papier- en doorzichtstroken voor beschrijving. Een centraal slot met veiligheidslot zorgt ervoor dat de inhoud tegen ongeautoriseerde toegang wordt beschermd.
De kastenwerkbank is in drie uitvoeringen verkrijgbaar. De uitvoering met vaste hoogte is 840 mm hoog. De hoogteverstelmogelijkheid kan via een rasterinstelling met schroefbevestiging tussen 840–1040 mm worden ingesteld. De mobiele uitvoering van de werkbank is 840 mm hoog. Hiermee werkt u betrouwbaar en flexibel. Na het heffen kan de werkbank eenvoudig naar een nieuwe locatie worden gereden en dankzij de neerlaatinrichting weer veilig worden neergezet. De kastenwerkbanken worden volledig gemonteerd geleverd
- vervaardigde staalplaatconstructie
- hoge belastbaarheid en stabiliteit
- Afmeting: (HxBxD) 840x1500x750 mm
- 1x deur, 360 mm hoog
- 1x lade 180 mm hoog, met 85%-gedeeltelijke uitschuiving
- 1x hoogteverstelmogelijke schapplank, gegalvaniseerd
- Grijpleisten van aluminium
- Centraal slot met veiligheidslot
- Werkblad berkenmultiplex 38 mm dik
- Kleur voorzijde: enziaanblauw (RAL5010)
- Kleur behuizing: lichtgrijs (RAL7035)
- Draagvermogen tot 800 kg, mobiel tot 400 kg
| Merk | Wellker BENZ24-eigen merk, geproduceerd door gerenommeerde fabrikanten |
|---|---|
| Type | Werkstatuitrusting |
| Ausführung | vaste hoogte, hoogteverstelbair, Rijdbaar en verstelbaar in hoogte |
| hoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Breedte | 1500 mm |
| Aantal schappen | 1 Stk. |
| kleur | Lichtgrijs, Gentiaan blauw |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Brede werkblad | 1500 mm |
| Diep werkblad | 750 mm |
| Werkbladdikte | 38 mm |
| Werkhoogte | 840 mm, 840-1040 mm |
| Materiaal werkblad | Beuken multiplex |
| Draagvermogen | tot max. 800 kg, tot max. 400 kg |
| Type | Vaste werkbank, Werkwagen op wielen |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100424638a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Benz GmbH & Co. KG Baustoffe Auwiesen 4 74924 Neckarbischofsheim service@benz24.de |
- Wellker boxwerkbank 1500 2/1