Wellhöfer vlizotrap StahlBlau zolderluik
incl. getest plafondsaansluitingssysteem en thermische bescherming, Art.-Nr.: 100100074a Beschrijving
1 / 5
Productinformatie
Beschrijving
Wellhöfer vlizotrap StahlBlau zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
StahlBlau van Wellhöfer is een driedelige vlizotrap, waarvan de zijkanten en treden meerdere keren blauw gelakt zijn. Dit maakt haar niet alleen gemakkelijk te onderhouden, maar ook bijzonder resistent en ziet er ook na decennia nog goed uit.
De 3D thermische bescherming met een isolatiewaarde van U=0,8 en een dichtheidswaarde a=0,01 zorgt ervoor dat waardevolle energie niet verloren gaat via de zolder.
De 4D thermische bescherming met een isolatiewaarde van U=0,58 is voor bijzonder energiebewuste bouwers.
De Passivhuisisolatie heeft een isolatiewaarde van U=0,48.
- incl. 3D, 4D of Passivhuisisolatie
- incl. getest plafondsluiting-systeem
- Luchtdicht, bespaard energie, voorkomt vochtigheidsschade en schimmelvorming
- incl. praktische installatiedoos
- 11 cm diepe treden met antislipafwerkingen
- individuele aanpassing aan de kamerhoogte
- Veiligheid door SHI-productpaspoort, schadstofarm en Sentinel Haus getest duurzaamheid voor QNG en DGNB
Technische gegevens
| Merk | Wellhöfer |
|---|---|
| Serie | Wellhöfer StahlBlau |
| Verdiepingshoogte | tot 272 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 25 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Passief huis, Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,48 W/(m²K) Passivhuis, 0,58 W/(m²K), 0,80 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | Klimaklasse 3 |
| Type | Zolderluik |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| Ruiling & Retournering | Dit artikel wordt volgens uw persoonlijke specificaties vervaardigd en kan niet worden omgeruild. |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100074a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wellhöfer Treppen GmbH & Co. KG Max-Mengeringhausen-Str. 1 97084 Würzburg info@wellhoefer.de |
Leveringsomvang
- Voederkast (h=25 cm)
- getest plafondslaagaansluitingssysteem