Wellhöfer vlizotrap GutHolz met thermische isolatie, maatwerk selecteerbaar
verschillende uitvoeringen, Art.-Nr.: 100099789a Beschrijving
1 / 6
Productinformatie
Beschrijving
Wellhöfer vlizotrap GutHolz met thermische isolatie, maatwerk selecteerbaar Online kopen tegen een voordelige prijs
De GutHolz vlizotrap van Wellhöfer is verkrijgbaar in de gangbare standaardmaten en als spoedbestelling op maat. De beproefde zolderluik is 3-delig opvouwbaar, de 9 cm diepe treden bestaan uit hardhout. De slijtvaste 2-component voetdoppen garanderen optimale stabiliteit en uitstekende bescherming van de vloer.
Voor een maatwerk bestelling geldt het volgende:
Maten van de plafondopening = bestellingsmaten. De buitenmaat van de gootkast (lengte/breedte) is per zijde 1,5 cm kleiner (4 cm bij de Passivhaus vlizotrap) dan de plafondopening, dus "inbouwspeling" is al afgetrokken.
Eigenschappen & voordelen:
- "Zwaluwstaartvastening" tussen wangen en treden
- Onderdeel getest Wellhöfer-kwaliteit
- compleet inbouwmateriaal inbegrepen in de levering
- Gootkast met witte afwerkingslijsten op versteksnede
- Voetdoppen zijn bovendien in de levering inbegrepen, deze kunnen bij bestaande trappen nageleverd worden.
- DIN-conforme ruimtehoogte (zonder struikelrisico)
- individuele aanvullingsuitrusting als accessoires beschikbaar
- Veiligheid door SHI-productpas, schadstofarm en Sentinel Haus getest duurzaamheid voor QNG en DGNB
Wellhöfer WärmeSchutz:
- WärmeSchutz 3D: isolatiewaarde U-waarde 0,80 W/(m²K)
- WärmeSchutz 4D: isolatiewaarde U-waarde 0,58 W/(m²K)
- WärmeSchutz Passivhaus: isolatiewaarde U-waarde 0,48 W/(m²K)
Technische gegevens
| Merk | Wellhöfer |
|---|---|
| Serie | Wellhöfer GutHolz |
| Verdiepingshoogte | tot 272 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 25 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Hout |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Passief huis, Standaard |
| Trapuitvoering | 3-delig |
| U-waarde | 0,48 W/(m²K) Passivhuis, 0,58 W/(m²K), 0,80 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | Klimaklasse 3 |
| Type | Zolderluik |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| Ruiling & Retournering | Dit artikel wordt volgens uw persoonlijke specificaties vervaardigd en kan niet worden omgeruild. |
| Gewicht | Kies een variant van het product om Gewicht te zien |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100099789a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wellhöfer Treppen GmbH & Co. KG Max-Mengeringhausen-Str. 1 97084 Würzburg info@wellhoefer.de |
Leveringsomvang
- Voederkast (h=25 cm)
- 3-delig laddergedeelte (ruimtehoogte tot 272 cm)
- getest plafondaansluitings-systeem