Wellhöfer schuifelladder LiliPut zolderluik
verschillende uitvoeringen, incl. getest plafondsaansluitingssysteem, Art.-Nr.: 100100087a Beschrijving
1 / 5
Laatste prijs:
Vanaf-prijzen
in € / 1 Stück
incl. btw
36 Varianten
925
,
95
€
Productinformatie
Beschrijving
Wellhöfer schuifelladder LiliPut zolderluik Online kopen tegen een voordelige prijs
De Wellhöfer schuifelladder LiliPut is vooral geschikt voor kleine dakopeningen. De LiliPut bereikt bij de 3D-geïsoleerde uitvoering een U-waarde van 0,80, bij de 4D-geïsoleerde uitvoering een U-waarde van 0,58 en bij de Passivhaus-uitvoering een U-waarde van 0,48.
Voordelen:- 11 cm diepe treden
- incl. naar keuze 3D, 4D of Passivhaus warmtebescherming
- luchtdicht, bespaart energie, voorkomt vochtschade en schimmelvorming
- gemakkelijke bediening van de aluminiumtrap
- incl. gecontroleerd plafondaansluitings-systeem
- incl. praktische inbouwdoos
- Veiligheid door SHI-Productpas, schadstofarm en Sentinel Haus gecontroleerde duurzaamheid voor QNG en DGNB
Wellhöfer WärmmeSchutz:
- WärmeSchutz 3D: Isolatiewaarde U-waarde 0,80 W/(m²K)
- WärmeSchutz 4D: Isolatiewaarde U-waarde 0,58 W/(m²K)
- WärmeSchutz Passivhaus: Isolatiewaarde U-waarde 0,48 W/(m²K)
Technische gegevens
| Merk | Wellhöfer |
|---|---|
| Serie | Wellhöfer LiliPut |
| Verdiepingshoogte | tot 272 cm |
| Futterkasteninzethoogte | 25 cm |
| Winding | Rechtlijnig |
| Montagewijze | Plafondmontage |
| Materiaal | Metaal |
| Bedieningsunit | Handmatig |
| Ausführung | Passief huis, Standaard |
| Trapuitvoering | eendelig |
| U-waarde | 0,48 W/(m²K) Passivhuis, 0,58 W/(m²K), 0,80 W/(m²K) |
| Klimaatklasse | Klimaklasse 3 |
| Type | Schuifelladder |
| Woonhygiëne | Woongesond+ |
| Ruiling & Retournering | Dit artikel wordt volgens uw persoonlijke specificaties vervaardigd en kan niet worden omgeruild. |
| Gewicht | 0,00 |
|
Montagehandleiding 1
Montagehandleiding 2 |
|
| HAN | Kies een variant van het product om HAN te zien |
| Art.-Nr.: | 100100087a |
| EAN: | |
| Productveiligheidsverordening |
Wellhöfer Treppen GmbH & Co. KG Max-Mengeringhausen-Str. 1 97084 Würzburg info@wellhoefer.de |
Leveringsomvang
- Voederkast (h=25 cm)
- gekeurd plafondaansluitingssysteem